Kanal 7 Ana Haber Canlı İzle!


Kanal 7 Ana Haber Canlı İzle!

 

kanal 7 canlı izleGüçlü bir ekip tarafından hazırlanarak gündemdeki gelişmeleri ekranlara taşıyan Kanal 7 Ana Haber, Kanal 7 ekranlarında çok uzun yıllardır düzenli bir şekilde takip edilen programlar arasında yer alıyor. Hem ülkemizde hem de dünya genelinde yaşanan farklı gelişmeleri sıcağı sıcağına ekranlara taşıyan program, Kanal 7 ekranlarında her gün saat 17.50 itibarıyla takip edilebiliyor.

 

Kanal 7 Ana Haber Hakkında

 

Çok uzun yıllardır Hülya Seloni ve Tümer Doğru tarafından hazırlanan konsept ile birlikte ekranlara gelen Kanal 7 Ana Haber programı, 1994 yılından bu yana yayınlanmaya devam ediyor. Eski dönemlerde 2005 yılına kadar Ahmet Hakan Coşkun, sonrasında 8 yıl boyunca Erhan Çelik ve ardından günümüze kadar Tümer Doğru tarafından program sunumu gerçekleştirildi.

 

Tümer Doğru tarafından hazırlanan programda ekibin katkısı ile birlikte gündemdeki tüm gelişmeler hem doğru hem de ayrıntılı bir şekilde aktarılıyor. Özellikle Türkiye ve dünya siyasetinde yaşanan gelişmeler, ekonomi, sağlık, yaşam, güncel olaylar ve ilgi çekici ayrıntılar üzerinde durulurken, birçok konuda ilkeli bir bilgi aktarımı sağlanıyor. Türkiye ve çevre ülkelerde yaşanan her olay ve dünyada yankı oluşturan haberler konusunda canlı yayınlar, telefon bağlantıları görüşmeler ve araştırmalar sağlanarak daha ilgi çekici bir haber bülteni yapısı elde ediliyor.

 

kanal 7 ana haber

 

Tümer Doğru Kimdir?

 

Yaklaşık 10 yıldır Kanal 7 haber bülteni spikerliği yapan Tümer Doğru kimdir sorusu, ilgi ile araştırılan konular arasında bulunuyor. Tümer Doğru, 1971 Van doğumlu olmak ile birlikte İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuar bölümü mezunudur. 2008 yılında “RTÜK-Doğru ve Güzel Türkçe Kullanımı” ödülü kazanmış olan Doğru, sonrasında dil ve ses eğitimi almıştır.

 

Sunuculuğu dışında seslendirme sanatçılığı da yapan Tümer Doğru, günümüze kadar birçok farklı kanalda seslendirme, haber sunuculuğu, belgesel dublajı ve farklı eğitim kurumlarında Radyo-TV sunuculuğu eğitmenliği gibi görevlerde yer almıştır.


31.05.2020