Kanal D Ana Haber Canlı İzle!


Kanal D Ana Haber Canlı İzle!

 

kanal d canlı izle365 gün haftanın 7 günü boyunca akşam 19.00 itibariyle ekranlara gelen Kanal D Ana Haber, Kanal D ekranlarının ilgiyle takip edilen düzenli yayınlarından birini oluşturuyor. Son dönemlerde yapılan güncelleme ile birlikte hafta içi sunuculuğuna Deniz Bayramoğlu getirilen program, her günün önemli gelişmeleri ekranlara getirerek, seyirciler için ilgi ile takip edilen bir yayın sağlıyor.

 

Kanal D Haber Hakkında

 

Türk televizyonlarının neredeyse tümünde görebileceğiniz şekilde standart ve disiplinli bir konsepte sahip olan Kanal D Ana Haber programı Deniz Bayramoğlu sunuculuğu sayesinde düzeyli bir habercilik sağlıyor. Öncelikli olarak Türkiye gündeminde yer alan ve sonrasında dünya gündeminde yer alan birçok farklı konuda araştırmacı habercilik mantığı ile sunum gerçekleştiriliyor.

 

Gerçekleştirilen haber sunumları kapsamında ilgili video ve görsel paylaşımlarının yapılması, kimi zaman telefon bağlantıları ve canlı yayınlar gerçekleştirilmesi gibi birçok teknik kullanılarak haber sunumları sağlanıyor. Sunucu Deniz Bayramoğlu, hafta içi 5 gün boyunca ana haber bülteninin ekranlara gelmesini sağlarken, hafta sonu Cumartesi ve Pazar günlerinde ise haber sunumları Merve Dinçkol tarafından gerçekleştiriliyor. Haber bülteni bağlamında ekonomi, siyaset, spor, yaşam, sağlık, teknoloji ve gündemdeki olaylar hakkında farklı haberler üzerinde duruluyor.

 

kanal d ana haber

 

Deniz Bayramoğlu Kimdir?

 

Kanal D Ana Haber sunumunu gerçekleştiren Deniz Bayramoğlu kimdir sorusu bugün özellikle sunucunun yeni konumu sonrasında daha fazla merak edilen sorular arasında yer alıyor. Deniz Bayramoğlu, 1975 Malatya doğumlu olmakla birlikte 1993 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği bölümüne başlamıştır. Ancak daha sonrasında ise eğitimini yarıda bırakarak gazetecilik kariyerine geçiş yapmıştır. Kariyerinde;

 

  • CNN Türk borsa yorumculuğu,
  • İş Yemeği programı,
  • Pelin çift ve Alp Özgen ile Güncel programı,
  • Parametre ekonomi programı
  • Semiha Şahin ile birlikte Güne Merhaba gibi birçok program bulunmaktadır.
  •  

11 Mayıs 2020 tarihi ile Kanal D Ana Haber bülteni spikerliğine getirilen Deniz Bayramoğlu, aynı zamanda Show Ana Haber spikeri Ece Üner ile evlidir.


31.05.2020