Kansere Yakalanan Arka Sokaklar Oyuncusundan Şok Karar!


 

 

 

Kansere Yakalanan Arka Sokaklar Oyuncusundan Şok Karar!

 

 

 

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu devam eden yapımlarından biri olan Arka Sokaklar 15. Sezonunda da Kanal D ekranlarında başarılı yayın hayatına devam ettiriyor. Bugüne kadar hayatın içinden gerçek güncel olayları ele alan Arka Sokaklar dizisi yayınlanan her bölümü ile aksiyon dolu sahneleri ile sevenlerinin karşısına çıktı. Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu gibi birbirinden başarılı isimlerin yer aldığı Arka Sokaklar dizisinde Flaş Gelişme! Kansere Yakalanan Arka Sokaklar Oyuncusundan Şok Karar! İşte Arka Sokaklar dizisi ile ilgili tüm merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

 

 

 

arka-sokklar

 

 

 

Kansere Yakalan Arka Sokaklar Oyuncusundan Şok Karar!

 

 

 

Kanal D ekranlarında 15 sezondur izleyicilerinin karşısına çıkan Arka Sokaklar dizisinde rol alan isimlerden birisi de Boğaç Aksoydu. Volkan karakterine hayat veren başarılı oyuncu hikayede uzun süre yer almıştır. Aynı zamanda Çılgın Dershane 3 filminde de Cenker karakteri ile kameralar önüne çıkmıştı. Oyuncu hastalığını sosyal medya hesabı üzerinden sevenleri ile paylaştı. Kendisine hayranlarından gelen soruları yanıtlayan Boğaç Aksoy, eskiden daha takıntılı ve sorunlu olduğunu hasta olduktan sonra artık sorunlara o kadar takılmadığını ifade etti.

 

 

 

bogac-aksoy

 

 

 

Boğaç Aksoy, “Artık çözemeyeceğim sorunlar üzerine çok durmuyorum, hayatı akışına bırakıyorum. Adapte oldum” dedi. Tedavisi ile ilgili sorulara da cevap veren oyuncu, mesleğine devam etmek istediğini de belirtti.Boğaç Aksoy gelecek konusunda oldukça kararlı olduğunu sevenlerine gösterdi. Oyuncu yeniden setlere dönme kararı hakkında ise şunları söyledi: “Bu hastalığı bir atlatayım, ondan sonra güzel bir teklif gelirse setlerdeyiz inşallah. Şu anda ikinci kemoterapi bitti. 6 kilo alacağım toplamda, Ağustos’un sonlarına doğru bitmiş olacak. Allah’ın izniyle, inşallah da setlere geri döneceğim.”

 

 

 

bogac-akksy

 

 

 

Dostlarının ve ailesinin duaları sayesinde kendisini çok iyi hissettiğini anlatan genç oyuncu, “Bu dönemde böyle sizlerle etkileşim halinde olmak da beni ekstradan motive ediyor” dedi

 

Annesinden gelen soruyu da yanıtsız bırakmayan oyuncu, “Tabii ki Mısır’a gideceğiz, sana o piramitleri göstereceğim” diye annesinin de gönlünü almayı ihmal etmedi.


08.06.2021