Kanunsuz Topraklar Canlı İzle


FOX TV’nin iddialı dizisi Kanunsuz Topraklar’ı canlı izleyebilirsiniz. Kanunsuz Topraklar dizisi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Kanunsuz Topraklar dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Kanunsuz Topraklar ne anlatıyor? Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Canlitvizle.com - İşte ayrıntılar…

 

Kanunsuz Topraklar dizisi 29 Eylül 2021 tarihinde yayınlanan ilk bölümünden itibaren FOX TV’nin en sevilen yapımları arasındaki yerini aldı. Bu sezon pek çok yapımın fişini çeken FOX TV’nin reyting kozu olarak gördüğü Kanunsuz Topraklar’ın yapımcılığını Faruk Turgut (Gold Yapım) üstleniyor. Gold Yapım daha önce Hanımın Çiftliği, İffet, İstanbul Sokakları, Masumiyet gibi pek çok başarılı yapıma imza atmıştı.

 

Dram türündeki dizinin çekimlerinin bir kısmı İstanbul’da gerçekleşirken, büyük bir kısmı Zonguldak’ta devam ediyor. Sevilen dizinin senaryosunu Zülküf Yücel ve Zehra Gülenay Yücel birlikte kaleme alıyorlar.

 

Kanunsuz Topraklar’ın yönetmen koltuğunda şimdiye kadar Cevdet Mercan, Yasin Uslu ve Faruk Teber gibi isimler oturdu. Dizinin görüntü yönetmenliğini Erhan Ergün, kurgusunu Ercan Özkan, bestelerini ise Aytekin Ataş yapıyor.

 

 

Kanunsuz Topraklar Oyuncu Kadrosu

 

Kanunsuz Topraklar dizisinin başrollerinde Esra Bilgiç, Necip Memili ve Uğur Güneş yer alıyor. Uğur Güneş “Davut Karaman” isimli karakteri canlandırırken, Esra Bilgiç “Gülfem Paşazade Karaman” ve Necip Memili ise “Ali Gelik” rolünde karşımıza çıkıyor.

 

Murat Daltaban, Mine Teber, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Bora Sivri, Onuray Evrentan, Serdem Paçal, Ezgi Çelik, Umay Anadolu Kaboğlu, Mustafa Dinç ve Onay Kaya da oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında.

 

 

>>>>>> KANUNSUZ TOPRAKLAR CANLI İZLE <<<<<<

 

Kanunsuz Topraklar Konusu

 

Kanunsuz Topraklar dizisi 1939 senesinin Zonguldak’ında madenci olarak hayat süren Uğur Güneş’in canlandırdığı Davut karakterine odaklanmaktadır. Bir gün çok yağışlı bir günde maden çöker ve Davut bu gidişata dur demek için sesini duyurmaya karar verir. Fakat zengin bir işadamı olan maden sahibi Malik Bey, Davut için farklı planlar hazırlamaktadır. Malik Bey’in kızı Gülfem zamanla Davut’tan etkilenmeye başlayacak ve ikisi için de gidişat zorlaşacaktır.

 

Kaçırmak istemeyenler için Kanunsuz Topraklar dizisi her Çarşamba saat 20.00’de FOX TV’de yayınlanıyor.

 

 


24.11.2021