Kardeşlerim Canlı İzle


ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan “Kardeşlerim”i canlı izleyebilirsiniz. Kardeşlerim dizisi hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını ve daha fazlasını canlitvizle.com kanalı için hazırladığımız yazımızın devamında bulabilirsiniz. Kardeşlerim dizisinin yeni bölümü ne zaman ve saat kaçta yayınlanıyor? Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Kardeşlerim nerede çekiliyor ve konusu ne? İşte detaylar…

 

20 Şubat 2021 tarihinde yayınlanan ilk bölümü ile dizi severlerin ilgisini çeken Kardeşlerim, ATV’nin reyting yarışlarında iddialı dizileri arasında yer alıyor. Hem konusu hem de oyuncularıyla sevilen dizi hakkında pek çok şey merak ediliyor.

 

Kardeşlerim Dizisinin Yapım Kadrosu

 

Aşk, dram ve gençlik türlerinde geçen dizinin senaryosunu daha önce O Benim Hayatım, Kalbim Ege’de Kaldı, Kırgın Çiçekler, Aşk ve Mavi gibi dizilerle karşımıza çıkan Gül Abus Semerci kaleme alıyor. Öyküsünün de Sermerci’ye ait olduğu dizinin yönetmen koltuğunda ise Serkan Birinci oturuyor.

 

Çekimleri İstanbul’da gerçekleştirilen dizinin yönetici yapım sorumluluğunu Resul Özkaya (NGM Medya) üstleniyor. Ayrıca Nazlı Heptürk, Gökhan Erkal, Uğur Türkmen gibi isimler yapımcı olarak görev alıyor. Kardeşlerim dizisinin tema müziğini Güliz Ayla, bestelerini Alp Yenier ve görüntü yönetmenliğini ise Okan Ergan yapıyor.

 

 

Kardeşlerim Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Oyuncu kadrosunda Celil Nalçakan (Akif Atakul), Fadik Sevin Atasoy (Şengül Eren), Cüneyt Mete (Orhan Eren), Ahu Yağtu (Suzan Manyaslı), Simge Selçuk (Nebahat Atakul), Ömer Eren (Yiğit Koçak) gibi isimler görev alıyor.

 

 

>>>>>>> KARDEŞLERİM CANLI İZLE <<<<<<<

 

Kardeşlerim Dizisinin Konusu

 

Kardeşlerim dizisi Emel, Kadir, Asiye ve Ömer isimli dört kardeşin zor ama iç ısıtan yaşam hikâyelerine odaklanıyor. Anne ve babalarını kaybettikten sonra birbirlerine sığınan bu kardeşler hayat karşısında birlikten güç alıyor. Her şeye rağmen birbirinden kopmayan dört kardeşin mücadeleleri ve aşkları anlatılıyor.

 

Kardeşlerim dizisi 2021 yılında düzenlenen 21. Altın Kelebek Ödülleri’nde toplamda 7 kategoride aday gösterildi. Aynı yıl düzenlenen 25. Altın Objektif Ödülleri’nde ise “Yılın Drama Dizisi” ödülüne layık görüldü.

 

Kaçırmak istemeyenler için Kardeşlerim dizisi her Cumartesi akşamı saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 

 

 

 


04.12.2021