Kefaret Dizisinde Beklenen Oldu! İşte Final Tarihi!


 

 

 

Kefaret Dizisinde Beklenen Oldu! İşte Final Tarihi!

 

 

 

25 Film imzalı, yönetmenliğinde Mesude Erarslan’ın yer aldığı, senaryosunu Mahinur Ergün’ün yazdığı Fox Tv ekranlarında seyircilerin karsısına çıkan Kefaret dizisi, Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanarak ekranlara taşındı. Başarılı oyuncu kadrosu ve dikkat çeken senaryosu ile bir kısım izleyicinin vazgeçilmezi olan dizide, Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Ege Kökenli, Lavinya Ünlüler, Gökhan Oktay Göztepe gibi birbirinden başarılı oyuncular rol almakta. Fox Tv’nin Perşembe akşamları seyircisi ile buluşan Kefaret Dizisinde Beklenen Oldu! İşte Final Tarihi! haberin detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

kefaret

 

 

 

Kefaret Dizisinde Beklenen Oldu! İşte Final Tarihi!

 

 

 

Fox TV ekranında izleyicisi ile buluşan Kefaret dizisinin ne olacağı uzun süredir konuşuluyordu. Pazar akşamları büyük bir izleyici kitlesini ekranlara kilitlemeyi başaran dizinin perşembe akşamlarına alınması sonrasında reytingleri hızlı bir düşüş yaşadı. Fox TV’nin verdiği bu kararı eleştiren dizi hayranları gün değişikliğinin dizinin izlenme oranlarını etkileyeceğini ve geleceğinin de belirsiz bir hale geleceği çok konuşuldu. Tam da izleyicilerin eleştirdikleri gibi bir sonuç ortaya çıktı ve reyting rakamları düşmeye başladı. Perşembe akşamları ekranlara gelen ve reytingleri de bir hayli düşen diziden sonunda beklenen karar geldi ve final kararı alındı… Gazeteci Birsen Altuntaş bu haberi sosyal medya hesabından paylaştı. Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okur’un başrollerinde rol aldığı dizi final yapacak.

 

 

 

kefaret

 

 

 

En son 33. bölümü ekranlara gelen Kefaret dizisi 35.bölümde final yapacak. Yani dizi 22 Temmuz Perşembe akşamı final bölümünü yayınlayacak. Bu durum dizi hayranlarını çok üzdü. Birçok Kefaret hayranı final bekleseler de bu kadar erken olacağını düşünmediklerini söyledi. Kefaret dizisi de veda eden diziler kervanına eklenecek. Gelen bilgiler dizinin 35. bölümde final yapmasının daha önceden de belli olduğunu kanıtlar nitelikte. Ancak bu durum dizi hayranlarına duyurulmadığı için final kararı hayranlarına şok yarattı.

 


12.07.2021