Kefaret Dizisinin Yıldızı Mert Fırat'tan Yeni Rota!


 

 

 

Kefaret Dizisinin Yıldızı Mert Fırat'tan Yeni Rota!

 

 

 

25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturduğu, senaryosunu Mahinur Ergün’ün yazdığı Fox Tv ekranlarında seyircilerin karsısına çıkan Kefaret dizisi, Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli romanından uyarlanmıştır. Birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı, güçlü senaryosu ile birçok izleyicinin vazgeçilmezi olan dizinin oyuncu kadrosunda, Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat, Yurdaer Okur, Ege Kökenli, Lavinya Ünlüler, Gökhan Oktay Göztepe gibi başarılı isimler dizide performansları ile büyük beğeni toplamakta. Fox Tv’nin beğeni ile takip edilen Kefaret Dizisinin Yıldızı Mert Fırat’tan Yeni Rota! haberin detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

kefaret

 

 

 

Kefaret Dizisinin Yıldızı Mert Fırat’tan Yeni Rota!

 

 

 

Kefaret isimli Fox TV dizisinin kadrosunda yer alan Mert Fırat, kısıtlamaların kalkması ile birlikte yeniden tiyatro çalışmalarına start verdi… Oyuncu, Westend isimli oyunda yer alıyor ve yakında açık hava gösterilerinin başlayacağına vurgu yaptı. 5-7 Temmuz arasında Antalya’da izleyicilerin beğenisine sunulacağını söyleyen Fırat, açık havalarda farklı şehirlerde de çeşitli oyunlarda rol alacağını dile getirdi. Fırat, İzmir ve Ankara’da da açık havalarda tiyatro çalışmalara katılacağını söyledi. Oyuncu, geçen yıl kızı Seyhan Mia ile baba oldu. İdil Fırat ile anne-baba olmanın heyecanını hisseden Mert Fırat, bunun nasıl bir duygu olduğunu da anlatmaya çalıştı.

 

 

 

kefaret

 

 

 

Başarılı oyuncu, “Babalık bütün bu konuştuklarımız yanında bambaşka. O kadar ayrı bir konu, ayrı bir dünya. Umarım herkese nasip olur çocuk sahibi olmak. Tabii bu bir seçim. Herkes çocuk sahibi olmak zorunda değil ama çok başka bir deneyim. Böyle kendinizi eşinizi, ailenizi yeniden tanıyormuş gibi oluyor. Bütün o süreçleri yeniden yaşıyormuşsunuz gibi oluyor” dedi. Kızını ilk kucağına aldığı anlardaki duygularını dile getiren Fırat, “Bir dizinin içinde miyim, bu bir şaka mı falan oldu. Ben bütün bu süreci pandemi içinde yaşadığım için çok İdil ile bir aradaydım, şanslıyım. Hamilelik sürecini birlikte yaşadık” diye konuştu.

 

 

 

kefaret

 

 

 

Kızlarının hem kendisine hem de eşine çok benzediğini dile getiren Mert Fırat, evde bir iş bölümü de yaptıklarını ama annenin baskın olduğunu sözlerine ekledi.

 

 

 


05.07.2021