Kendine İyi Bak Canlı İzle!


Kendine İyi Bak Canlı İzle!

 

show tv canlı izleTürk televizyonlarının vazgeçilmez klasiklerinden biri olan günlük kadın ve yaşam programları arasında Kendine İyi Bak, Show TV ekranlarında Ebru Akel sunumu ile yayınlanıyor. Ünlü sunucu ve modacı Ebru Akel, program kapsamında sizlere birçok farklı tanıtım, anlatım ve bilgi paylaşımları sağlamaya devam ederken, program Show TV ekranlarında ilgi ile takip ediliyor.

 

Kendine İyi Bak Konsepti Nedir?

 

Ünlü sunucu Ebru Akel tarafından belirlenen konsept ve slogan sayesinde “Hayat senin baktığın kadar güzel!” gibi bir çerçeve ortaya çıkarılıyor. Bu çerçevede Kendine İyi Bak programı konsepti dahilinde birçok farklı noktaya değinirken, değişen bölümlere ayrılıyor. Örneğin, bu bölümlerden birisi içerisinde yepyeni lezzetleri keşfetme fırsatı elde ederken, diğer bölümde ise yeni insanlarla tanışma gibi bir imkan sunuluyor.

 

Daha fazla bilgiye sahip olabilmeniz, sağlığınız hakkında daha fazla yenilik ve bilgi öğrenmeniz, kendi kendinize bakacak kadar kendinizi geliştirmeniz için program önemli bir konsept ile hazırlanıyor. Yani temel olarak program konsepti içerisinde yemek tarifleri, bilgilendirme konuşmaları, konuklar, tedavi yöntemleri, zayıflama, estetik, genel sağlık bilgileri gibi birçok bölüm bulunuyor. Keza Ebru Akel bu konsepte bağlı olarak program içerisinde ünlü aşçılar, yemek tarifi uzmanları, diyetisyenler ve sağlık uzmanlarını ağırlayarak size yardımcı oluyor.

 

kendine iyi bak

 

Ebru Akel Kimdir?

 

İlgi ile takip edilen Kendine İyi Bak programı dışında Ebru Akel kimdir sorusunun cevabı da sıklıkla merak ediliyor. Akel, Türk televizyon sunucusu ve daha önceki dönemlerde bir dizi oyuncusu olarak tanınmak ile birlikte moda ile de ilgilenen bir kişi olarak biliniyor. 1 Mart 1976 İzmir doğumlu olan ünlü sunucu, üç kız kardeşten biri olarak çocukluk yaşta başladığı bale eğitimini daha sonrasında 9 Eylül üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda sürdürdü.

 

Kariyerinde klip oyunculuğu, dizi oyunculuğu ve sinema oyunculuğu gibi farklı noktalar bulunan Akel daha sonrasında ise 2006-2007 yıllarında Oryantal Star ve 2015 yılında Bu Tarz Benim gibi yarışmalarda sunuculuk gerçekleştirdi.


18.05.2020