Kıbrıs Zafere Doğru Canlı İzle


TRT 1’de yayınlanan tarih şöleni Kıbrıs Zafere Doğru dizisini canlı izleyebilir ve dizi hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Kıbrıs Zafere Doğru dizisi hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin oyuncu ekibinde kimler var? Kıbrıs Zafere Doğru’nun çekimleri nerede yapılıyor? Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin konusu ne hakkında? Kıbrıs Zafere Doğru’nun yeni bölümü ne zaman yayınlanıyor? İşte detaylar…

 

1 Nisan 2021 tarihi itibariyle Bir Zamanlar Kıbrıs adıyla yayınlanan dizi TRT’nin sevilen yapımları arasında yer alıyor. 15 Ekim 2021 tarihi itibariyle ismini Kıbrıs Zafere Doğru olarak değiştirerek yayın hayatına başlayan dizinin konusu da oldukça ilgi çekiyor.

 

Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinin Ekibinde Kimler Yer Alıyor?

 

Tarih ve dram türlerinde gezinen dizinin senaryosunu Emre Özdür ve Başar Başaran birlikte kaleme alıyorlar. Dizinin yönetmen koltuğunda ise şimdiye kadar Hakan İnan, Barış Erçetin ve Osman Taşçı gibi isimler yer aldı.

 

Çekimlerinin bir kısmı Ankara’da ve büyük bir kısmı Kıbrıs’ta devam eden Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin yapım sorumluluğunu Erol Avcı (TMC Film),  idari yapımcılığını ise Engin Sarısal üstleniyor. Burhan Türk’ün proje yapım tasarımını gerçekleştirdiği dizinin besteleri Çiğdem Erken imzası taşıyor.

 

 

Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

 

Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin ana karakterlerini canlandıran oyuncular arasında Ahmet Kural, Serkan Çayoğlu, Tayanç Ayaydın, Pelin Karahan, Devrim Saltoğlu, Gülper Özdemir gibi ünlü isimler yer alıyor.

 

Hasan Küçüktekin, Nebil Sayın, Miray Akay, Sümeyra Koç, Demir Karahan, Musab Ekici, Mehmet Aykaç, Hakan Güner, Rüzgar Irmakoğlu, Umut Avcı, Bade Arazlı da dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında.

 

 

>>>>>>> KIBRIS ZAFERE DOĞRU CANLI İZLE <<<<<<<

 

Kıbrıs Zafere Doğru Dizisinin Konusu Ne?

 

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi Kıbrıs Adası’nda Kıbrıs Türkleri ile Kıbrıs Rumları arasında yaşanan siyasi temelli sorunlara ve çatışmalara odaklanıyor. Rauf Denktaş’ın sürgün yılları, TMT’nin efsane komutanlarını, kahraman mücahitleri, Pilot Yüzbaşı Cengiz Topel’i ve daha nice Kıbrıs kahramanlarının hikâyesine değiniliyor.

 

Kıbrıs Zafere Doğru dizisi her Cuma akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında dizi severlerle buluşuyor.

 

 


19.11.2021