Kırmızı Oda 31. Bölüm İzle


 

 

 

Kırmızı Oda 31. Bölüm İzle

 

 

 

tv8Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok konuşulan romanından uyarlanan Kırmızı oda cuma akşamları yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Oyuncu Kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral gibi isimlerin yer aldığı Kırmızı Oda 31. Bölüm fragmanı ve Kırmızı Oda Son Bölümde Neler olacak? Kırmızı Oda 31. Bölüm izle ve çok daha fazlası sitemizde sizlerle!

 

 

 

 

 

 

>>> KIRMIZI ODA SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

Kırmızı Oda Son Bölümde Neler Oldu?

 

 

 

Doktor Hanım’a gelen Nihal Hanım eşi Zafer ile ilgili mutlu evliliğini ve onu el üstünde tuttuğunu dile getirse de Doktor Hanım bu duruma çok da emin olamaz. Nihal Hanım’ın tek derdi ise zamansız ve nedensiz bayılmalarına çözüm aramaktır. Doktor Hanım’a geldiklerinde ayrı ayrı görüşmeye girmek isteyen çiftin isteğini geri çevirmeyen Doktor Hanım iki aile bireyini de ayrı ayrı dinler. İlk olarak Nihal hanımı alan Doktor Hanım Nihal Hanım’ın gençliğini ve çocukluğunu dinlemeye başlar. Ailesi sürekli Nihal’in iyi biriyle evlenmesini ve iyi bir hayata sahip olacağı beklentisi ile onu büyüttüklerini dile getirir. Nihal’den sonra Zafer ile görüşmeye giren Doktor Hanım Zafer’e evliliği ile ilgili sorular sormaya başlar. Zafer’in verdiği cevaplar ve zeki tespitleri ise Doktor Hanım’a büyük bir şaşkınlık yaşatır.

 

 

 

kirmizi-oda

 

 

 

Öte yandan Nazlı’nın değişmesini ve onu kaybetmesinin ardından yıkılan Recai, Doktor Hanım ile görüştükten sonra bir şeylerin farkına varır ve Doktor Hanım ile terapiye başlamaya karar verir. Sonunda eşine kötü davranmasının sebebinin ona gösterdiği yoğun ilgiden kaynaklandığını kabul eder. Ve çocukluğunda yatan değersizlik duygusunun nedenini anlamak için Doktor Hanım’a geçmişini anlatmaya başlar.

 

Tüm bu yaşananların yanı sıra Sadi, Abdullah’ın çetesinin içindeki hayat mücadelesini Doktor Hanım’a anlatmaya devam eder. Bu sırada Emre’nin aslında kız oluşunu öğrenmesi ve cinsiyetini saklaması Doktor Hanım’ın çocukların o dönem ne kadar zor bir hayat yaşadığını anlamasına ve çok etkilenmesine sebep olur.

 

 

 

 Kırmızı Oda 31. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

 Kırmızı Oda 31. Bölümde Neler Olacak?

 

 

 

Nihal ve Zafer mutlu olabilecek mi? Nihal gerçeklerin farkına varabilecek mi? Sadi’nin tüm çocukluğunu birlikte geçirdiği Emre’ye ne oldu? Sadi neden vicdan azabı çekiyor?

 

 

 

kirmizi-oda

 

Kırmızı Oda 31. Bölüm 02 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de Tv8 Ekranlarında!

 

 


02.04.2021