Kırmızı Oda 36. Bölüm İzle


 

 

 

Kırmızı Oda 36. Bölüm İzle

 

 

 

tv8Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok konuşulan romanından uyarlanan Kırmızı oda cuma akşamları yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Oyuncu Kadrosunda Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral gibi isimlerin yer aldığı Kırmızı Oda 36. Bölüm fragmanı ve Kırmızı Oda Son Bölümde Neler olacak? Kırmızı Oda 36. Bölüm izle ve çok daha fazlası sitemizde sizlerle!

           

 

 

 

 

 

 

>>> KIRMIZI ODA SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

Kırmızı Oda Son Bölümde Neler Oldu?

 

 

 

Doktor Hanım’la görüşmek ve sorunlarını çözmek için gelen Mitra yavaş yavaş kendi hayat hikayesini Doktor Hanım’a anlatmaya başlar. İranlı ve 2 eşli bir babanın evladı olduğunu söyleyen Mitra annesinin bunca acıyı çekmesinin sebebinin babasına duyduğu o büyük aşk olduğunu Doktor Hanım’la paylaşmıştır. Aşk acısı çekiyorum ve bir türlü unutamıyorum sizden yardım istemek için geldim diyen Mitra Hanım’a elinden geleni yapacağını söyleyen Doktor Hanım devam etmesini ister. Her şeyden habersiz Mitra’ya yardım etmek için onu dinlemeye koyulan Doktor Hanım’ın bilmediği birşey vardır ki oda Vahit Bey’in bahsettiği genç kızın Mitra olduğudur. Öte yandan Mitra’dan habersiz bir şekilde seansa gelen Vahit Bey kaldığı yerden yaşadığı zorlu süreci Doktor Hanım’a anlatmaya devam eder.

 

 

 

kirmizi-oda-sadi

 

 

 

Vahit Bey sonunda evleneceği güne gelip çatmıştır. Babasının isteklerini göz ardı etmeyen Vahit, sevdiği kızı bir anda bırakmış ve ailenin uygun gördüğü kızla evlenmeye karar vermiştir. İşte ilk önce kendinin sonra oğlunu maruz bıraktığı bu acıya dayanamamış ve Doktor Hanım’a gerçeği tek tek anlatmaya başlamıştır. Duydukları ile derinden sarsılan Doktor Hanım Vahit Bey’i yavaş yavaş anlamaya başlamıştır. Tüm bu yaşananların yanı sıra, her zamanki gibi seansa gelen Sadi, bir türlü Miço’nun kendini bırakıp gitmesini hazmedememiştir. Gelen Hamdi Baba, artık Sadi’nin ayakta daha dik durmasına ve şimdiki Sadi olmasına neden olmuştur.

 

 

 

Kırmızı Oda 36. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

 Kırmızı Oda 36. Bölümde Neler Olacak?

 

 

 

Daha fazla Mitra’nında hayatını karartmak istemeyen Vahit Bey, Mitra’dan ayrılma kararı alır.  Bu habere dayanamayan ve yıkılan Mitra bu ayrılık kararına nasıl tepki verecek? Babasının otelinde Mitra’yı ağlarken gören Zafer ve Mitra arasında neler olacak?

 

 

 

kirmizi-oda

 

 

Kırmızı Oda 36. Bölüm 07 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de Tv8 Ekranlarında!

 

 


07.05.2021