Kırmızı Oda Canlı İzle


Kırmızı Oda Canlı İzle

 

Tv8 Canlı İzleTv8’in bu sezondaki en çok konuşulan dizisi Kırmızı Oda, cuma akşamları reytinglerde birinci olmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Cem Karcı, senaristliğini Banu Kiremitçi Bozkurt’un yaptığı dizi, her hafta konuk olan ünlü oyuncularıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.  Gerçek yaşamdan hikayelerin yer aldığı, ünlü psikiyatrist Gülseren Buğdaycıoğlu’nun “Madalyonun İçi” kitabından uyarlanan Kırmızı Oda, Tv8’in en çok izlenen yapımları arasında yer alıyor.  

 

 

 

 

>>> KIRMIZI ODA CANLI İZLE <<<

 

 

Kırmızı Oda

 

Kırmızı Oda Son Bölüm Neler Oldu?

 

Kırmızı Oda’nın son bölümünde Alya hikayesini tüm gerçekliğiyle anlatmış, Alya’nın başına gelenler doktoru derinden yaralamıştır. Peki Alya’nın hikayesi bitti mi? Doktor Deniz’e gelen hasta onu derin düşüncelere itmiştir. Kendi hayatı gözlerinin önüne gelen Doktor Deniz, hastasına nasıl bir telkin verdi? Osman annesini kaybettiği günü adeta yaşayarak anlatması Doktor Ayşe’yi çok üzer. Akif’in kare lekesi Doktor Piraye’yi şok etmiştir. Piraye Akif’in ağrılarını dindirebilecek midir?

 

 

Kırmızı Oda 8. Bölüm Fragmanı

                                          

 

Kırmızı Oda 8. Bölümde Neler Olacak?

 

Kırmızı Oda’nın bu haftaki bölümünde doktorun yeni hastası eşini onu aldattığı gerekçesiyle öldürmek isteyen bir adamdır. Doktor adama epey çıkışacak ve kötü konuşacaktır. Peki bu adam karısını öldürmekte kararlı mıdır? Öte yandan Alya’nın hikayesi tüm hızıyla devam etmekte. Osman’ın tedavisi nasıl gidiyor? Akif yaptıklarıyla yüzleşmeye devam ediyor. Kırmızı Oda 8. Bölümüyle 23 Ekim Cuma akşamı Tv8’de.

 

Kırmızı Oda’nın yeni bölümü canlı olarak sitemizde.

 

Binnur Kaya

 

Kırmızı Oda Oyuncu Kadrosu

Binnur Kaya – Doktor Hanım

Tülin Özen – Doktor Piraye

Burak Sevinç – Doktor Deniz

Meriç Aral – Doktor Ayşe

Gülçin Kültür Şahin – Sekreter Tuna

Halit Özgür Sarı – Klinik Müdürü Murat

Baran Can Eraslan – Çaycı Hüseyin

 

 

 


23.10.2020