Kırmızı Oda'da Büyük Kriz!


 

 

 

Kırmızı Oda'da Büyük Kriz!

 

 

 

Yayınlandığı ilk günden itibaren Cuma akşamlarının reyting birincisi olan Kırmızı Oda, her geçen isminden daha da çok söz ettirmeye devam ediyor. Diziye her hafta yeni oyuncuların yeni hikayelerle konuk olması izleyicilerin ilgisini her geçen gün daha da yükseltmekte. Yönetmenliğini Cem Karcı, senaristliğini Banu Kiremitçi Bozkurt’un ele aldığı dizi Cuma akşamları Tv8’de sevenleri ile buluşuyor. Gerçek yaşamdan hikayelerin yer aldığı, ünlü psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” kitabından uyarlanan Kırmızı oda yeni sezonda en çok konuşulan dizilerin başında geliyor.  Oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Gülçin Kültür gibi isimlerin yer aldığı Kırmızı Oda’da Büyük Kriz! Zafer ve Mitranın Arasında Neler Olacak?  Tüm detaylar haberimizde!

 

 

 

kirmizi-oda

 

 

 

Kırmızı Oda’da Büyük Kriz! Zafer ve Mitranın Arasında Neler Olacak? 

 

 

 

 

Kırmızı Oda dizisinde yeni bölüm heyecanı devam ediyor. Bu sezonun en başarılı yapımlarından birisi olan Tv8 dizisinde 7 Mayıs Cuma günü 36. yeni bölüm ekranlarda sevenleri ile buluşacak. Dizinin ne zaman sezon finali yapacağı da merak edilen bir başka detay, yalnız şuan kesinleşen herhangi bir bilgi yok. Uğur Yücel ve Melisa Aslı Pamuk’un da katılımı ile birlikte dizin gittikçe heyecanlı olmaya başladı.Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserinden uyarlanan senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt’un yazdığı, ‘Kırmızı Oda’, otuz altıncı bölümü ile 7 Mayıs Cuma akşamı TV8 ekranlarında yer alacak.

 

 

 

melisa-asli

 

 

 

36. Bölümde yaşanacakların detaylarını ise gelin sizinle şöyle paylaşayım:

 

 

 

 

 

 

 

 

 Nihal’in (Esra Ronabar) ayrılmak istediğini öğrenen Zafer (Yiğit Özşener), eşini kaybetmekten duyduğu endişeyi Doktor Hanım’a anlatmaya ve ondan çözüm için yardım ister.Vahit (Uğur Yücel), aralarındaki ilişkiyi bitirmek istediğini söyleyen bir mektupla kendisini ziyarete gelen Mitra’ya (Melisa Aslı Pamuk) veda ederken, Zafer de Mitra ile orada karşı karşıya gelir. Sadi (Erkan Petekkaya), Hamdi’nin mahzeni idare etme görevini kendisine verdiğini anlatırken, hikayesinin devamında, Azra ile yaşadıklarını anlatması Doktor Hanım ve Sadi’ye duygu dolu anlar yaşatır.

 

 

 

zafer


05.05.2021