Kızılcık Şerbeti Dizisinin Konusu Nedir ve Oyuncuları Kimler?


İçeriğimizde Kızılcık Şerbeti canlı izle bağlantısı ve pek çok detayı bulabilirsiniz. Kızılcık Şerbeti dizisinin konusu nedir ve oyuncuları kimler?

 

2022 yılının sevilen dizilerinden Kızılcık Şerbeti, 2023 yılında da başarıyla ilerliyor. Kızılcık Şerbeti, Show TV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alıyor. İçeriğimizde Kızılcık Şerbeti canlı izle bağlantısı ve pek çok detayı bulabilirsiniz. Kızılcık Şerbeti dizisinin konusu nedir ve oyuncuları kimler? İşte detaylar…

 

28 Ekim 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan Kızılcık Şerbeti dizisi, yolunda tam gaz devam ediyor. Kadrosunda pek çok ünlü oyuncuyu da toplayan dizi, oldukça iyi reyting sonuçları alıyor. Dram türündeki dizi sık sık sosyal medyanın en çok konuşulanları arasına giriyor.

 

kızılcık şerbeti canlı izle

 

Kızılcık Şerbeti Dizisi Ne Zaman ve Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

 

Kızılcık Şerbeti, her Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV ekranlarında yeni bölümüyle yayınlanıyor. İlk sezonuyla devam eden dizinin bölüm süreleri ortalama 130 dakikadan oluşuyor.

 

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

 

Kızılcık Şerbeti dizisinin çekimleri, Gold Film stüdyolarında ve İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleşiyor.

 

kızılcık şerbeti konusu nedir

 

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yapım Ekibinde Kimler Var?

 

Kızılcık Şerbeti dizisinin yapım sorumluluğunu Faruk Turgut üstleniyor. Dizi senaryosunu Melis Civelek önderliğinde İstanbul Yazı Ekibi kaleme alıyor. Hakan Kıvanç ise dizinin yönetmenliğini yürütüyor.

 

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Oyuncuları Kimler?

 

Kızılcık Şerbeti dizisinin başrollerinde yer alan Barış Kılıç “Ömer Ünal”, Evrim Alasya ise “Kıvılcım Arslan” karakterlerini canlandırıyor. Sıla Türkoğlu “Doğa Korkmaz”, Doğukan Güngör “Fatih Ünal”, Sibel Taşçıoğlu “Pembe Ünal” yardımcı başrollerde yer alıyor.

 

Müge Uzman “Alev Arslan”, Aliye Uzunatağan “Sönmez Arslan”, Setter Tanrıöğen “Abdullah Ünal”, Soydan Soydaş “Kayhan Kormaz” karakterleriyle izleyici karşısına çıkıyor. Ayrıca Emrah Altıntoprak, Ceren Yalazoğlu, Özlem Çakar, Selin Türkmen gibi isimler de kadroda.

 

kızılcık şerbeti canlı izle

 

Kızılcık Şerbeti Dizisini Nasıl İzlerim?

 

Kızılcık Şerbeti dizisini izlemek için her Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV ekranları başında olmalısınız. Dilerseniz online canlı tv izle platformumuzu kullanarak da Show TV izleyebilirsiniz. Kızılcık Şerbeti dizisini canlı izlemek için lütfen aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

 

>>>>> KIZILCIK ŞERBETİ CANLI İZLE <<<<<

 

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Konusu Nedir?

 

Kızılcık Şerbeti dizisi farklı gelenek ve bakış açısına sahip ailelerde yetişen Doğa ve Fatih’in hayatına odaklanıyor. Üniversite yıllarında evlenen iki genç, kendilerini ailelerinin çatışmalarının ortasında buluyor.

 

 

 


20.01.2023