Kosta Rika Almanya Canlı İzle 2022 Dünya Kupası


Kosta Rika Almanya maçı canlı izle bağlantısını bulabilirsiniz. Kosta Rika maçını nasıl canlı izlerim?

 

FIFA 2022 Dünya Kupası E Grubu mücadelesinde Kosta Rika ile İspanya karşı karşıya geliyor. Perşembe akşamı 22.00’de oynanacak E Grup müsabakaları TRT 1’de canlı yayınlarla ekranlara geliyor. İçeriğimizde Kosta Rika Almanya maçı canlı izle bağlantısını bulabilirsiniz. Kosta Rika maçını nasıl canlı izlerim? İşte detaylar…

 

20 Kasım’dan beridir süren 2022 Dünya Kupası ilk grup maçları soluksuz devam ediyor. 1 Aralık Perşembe akşamı 22.00’de şampiyonanın güçlü ekiplerinden Kosta Rika ile İspanya takımları mücadele edecek. E grubunda yer alan Kosta Rika ve Almanya millileri üst tur şansını sürdürmek için sahaya çıkacak.

 

almanya kostari canlı izle

 

1 Aralık Akşamı Nefesler Tutulacak

 

1 Aralık akşamı Dünya Kupası E ve F Grup maçları oynanıyor. E Grubu maçları Almanya ile Kosta Rika ve Japonya ile İspanya arasında gerçekleşecek. F Grubu son maçlarında ise Hırvatistan ile Belçika ve Kanada ile Fas karşı karşıya gelecek. E Grubunun diğer müsabakası olan İspanya Japonya maçı da aynı saatte başlayacak.

 

kosta rika almanya izle

 

Almanya İstatistiklerde Ezici Üstünlükle Önde

 

Almanya, Kosta Rika karşısında %91 olasılıkla mücadelenin muhtemel kazanan ekibi olarak görülüyor. Maçın berabere bitme olasılığı %7 olarak hesaplanırken, Kosta Rika’nın kazanma ihtimali ise yalnızca %2.

 

E Grubunda Kosta Rika ve Almanya takımlarının yanı sıra Japonya ve İspaya da yer alıyor. Grupta İspanya lider, Japonya ikinci, Kosta Rika üçüncü ve Almanya son sırada yer alıyor.

 

kosta rika almanya canlı izle

 

Almanya İçin Kritik Mücadele

 

E Grubunda ikinci sıradaki Japonya ile üçüncü sıradaki Kosta Rika takımlarının 3’er puanları bulunuyor. Her iki takımın da üst tur şansını sürdürebilmesi için mutlak puan alması gerekiyor. Son sıradaki Almanya’nın küçük de olsa hala bir şansı var. Japonya’nın kaybetmesi durumunda bir avantaj elde edebilecek.

 

Kosta Rika Almanya Maçı Nasıl İzlerim?

 

Dünya Kupası Kosta Rika - Almanya müsabakası TRT 1 canlı izle seçeneğiyle yayınlanıyor. Ancak Kosta Rika Almanya maçını izlemek için web sitemizden de yararlanabilirsiniz.

 

Al Bayt Stadyumu’nda oynanacak Kosta Rika Almanya maçını naklen seyretmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın…

 

dünya kupası trt 1 hd canlı izle

 

   

 

     TRT 1 HD Canlı İzle

 

   Kosta Rika Almanya Maçı Canlı İzle

 

 

 

 

 

FIFA Dünya Kupası müsabakalarını kesintisiz ve canlı seyretmeye devam etmek için kanal sayfalarımızı kaydetmeyi unutmayın…

 

 


01.12.2022