Kuaförüm Sensin Canlı İzle!


Kuaförüm Sensin Canlı İzle!

 

show tv canlı izleModa ve günlük yaşam konusunda artık bir klasik oluşturan programlar yerine daha farklı bir konsept arayan kişilerin düzenli şekilde takip ettiği Kuaförüm Sensin, Show TV ekranlarının en renkli programlarından birini oluşturuyor. Renkli jüri üyeleri ve renkli bir sunuma sahip olan program, her gün makyaj ve kuaför ustalarını ekranlara taşırken, yeni saç modelleri ve makyaj modelleri Show TV ekranlarında takip edilebiliyor.

 

Kuaförüm Sensin Konsepti Nedir?

 

Uzun bir dönemdir Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam edilen Kuaförüm Sensin programı özellikle doğru bir makyaj veya doğru bir saç yapacağını iddia eden kuaför ve makyözleri ekranlara getiriyor. Bu bağlamda bir yarışma konseptine sahip olan programda, hem uzman kuaför ve makyözler hem de onlara modellik edecek genç kadınlar aynı stüdyoda karşı karşıya geliyor.

 

kuaförüm sensin

 

Program konsepti gereği bir kuaför ve bir makyöz ile oluşturulan takımlar, kendileri için sağlanan model üzerinde çalışmalarını gerçekleştiriyor. Eğlenceli, hareketli ve yüksek rekabete sahip olan bu stüdyo yarışma programı hafta içi her gün yayınlanırken, kendine güvenen kişiler büyük ödül sahibi olmak için kıyasıya mücadele ediyor. Programda güncel olarak jüride Muammer Ketenci, Adnan Serter, Ayşegül Kartal ve Tuğba Özay gibi isimler yer alıyor. Programın sunuculuğu ise Gözde Kansu tarafından gerçekleştiriliyor.

 

Gözde Kansu Kimdir?

 

Değişen sunucu ve jüri üyeleri ile birlikte heyecanını hiçbir zaman kaybetmeyen Kuaförüm Sensin programında son dönem sunucusu olarak görev alan Gözde Kansu kimdir sorusu da merak ediliyor. 23 Ağustos 1980 yılında İzmir'de doğmuş olan Gözde Kansu, 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk mezunu olarak uzun yıllardır Türkiye'de oyunculuk gerçekleştiriyor. Aslında kariyerine bale ile başlamış olan ünlü oyuncu daha sonrasında İstanbul Şehir Tiyatrosu gibi önemli kurumlarda çalıştı. Günümüzde kadar 1995 yılında başladığı Çiçek Taksi ile birlikte daha sonrasında 2007 yılında Dudaktan Kalbe, 2010 yılında Hanımın Çiftliği, 2015 yılında Medcezir ve 2018 yılında Sen Anlat Karadeniz gibi birçok farklı dizide rol aldı.


18.05.2020