Kurtlar Vadisi Efsanesi Ramo’ya Geliyor!


 

 

Kurtlar Vadisi Efsanesi Ramo’ya Geliyor!

 

 

 

Sezona iddialı bir giriş yapan dizi,  yeni bölümleriyle oldukça beğeni toplayarak  geniş bir hayran kitlesine ulaştı. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği dizide Ramo karakterini canlandıran Murat Yıldırım, başarılı oyunculuğunu dizide gözler önüne seriyor. Dizisin oyuncu kadrosu; Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener, İdil Fırat, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Bora Cengiz, Pelin Körmükçü gibi önemli isimlerden oluşuyor. Kurtlar Vadisi Dizisindeki Efsane Ramo Dizisine Geliyor! Ramo’da Hangi role hayat verecek? Tüm soruların cevapları ve Ramo 33. Bölüm Fragmanı haberimizde. Ramo’nun tüm bölümlerini her hafta sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

 

ramo

 

 

 

Kurtlar Vadisi Efsanesi Ramo’ya Geliyor!

 

 

 

Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasında yer alan Ramo, emin adımlarla yayın hayatına devam etmektedir. İkinci sezonunda beklediği izleyici kitlesine ulaşan ve güçlü performanslar sergileyen Ramo dizisinde ayrılan isimlerden sonra bile aksiyon tam gaz devam etmekte. Ramo’dan ayrılanlar arasında; İdil Fırat, Yiğit Özşener, Olgun Şimşek gibi 3 önemli isim yer alıyordu.  Dizide önemli rollerde olan bu karakterler bile hikayenin gücünden bir şey eksiltmedi. Senaristler her defasında daha iyi bölümler yazarak izleyiciye heyecan ve aksiyon dolu bölüm izletti. Anlatım gücü ve aksiyonu iyi kullanan dizi ekibi reytinglerin hep üst sıralarda kalmasını sağladı.

 

 

 

atilla-olgac

 

 

 

 

Şimdi ise izleyici, Ramo dizisinin 33. Bölümünde Kurtlar Vadisinin ünlü ismi Atilla Olgaç’ı ekranlarda görecekler. Bu bir bölümlük oyunculuk olsa da ilerleyen günde senaryoda neler olacağı kimse tarafından bilinmiyor. Kurtlar Vadisi gibi bir döneme damga vuran efsane yapımda yer alan Atilla Olgaç, daha sora farklı birçok projede yer almıştı; Yağmurdan Sonra, Yıldızlar Savaşı, Pars Narkotörer, Fatih, Ekip 1 Nizama Adanmış Ruhlar ve Arka Sokaklar dizisinde boy göstermiştir. Uzun süredir ekranlarda olmayan oyuncu Atilla Olgaç, 4 yıl aradan sonra yeniden Ramo dizisinde sevenlerinin önüne çıkacak.

 

 

 

 

Ramo 33. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

 


19.02.2021