Kuruluş Osman 34. Bölüm İzle! Ertuğrul Gazi Ölüyor mu?


Kuruluş Osman 34. Bölüm İzle! Ertuğrul Gazi Ölüyor mu?    

                                                

Atv Canlı İzleYönetmenliğini Metin Günay’ın, senaryosunu Mehmet Bozdağ, Ozan Bodur, Atilla Engin, Aslı Zeynep Bozdağ’ın üstlendiği Kuruluş Osman dizisi Atv ekranlarına gelmeye devam ediyor. Güçlü oyuncu kadrosu, izleyiciyi içine çeken olay örgüsü ile seyircilerin karşısına çıkan dizi her hafta aksiyon dolu hikayesiyle Atv ekranlarında yayınlanıyor. Başrollerini Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş, Erkan Avcı ve Yeşim Ceren Bozoğlunun paylaştığı Kuruluş Osman 34. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman Son Bölümde Neler Oldu? Kuruluş Osman 34. Bölüm ve daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

Kurulus Osman

 

 

Kuruluş Osman Son Bölüm neler oldu?

 

Kulucahisar Geyhatu ve Nikola’nın planı ile Bizans’ın eline geçiyor. Kimsenin sözünü dinlemeyen Osman Bey ve abisi Savcı Bey yine karşı karşıya geliyor. Osman Bey oğlu Mönke’yi Geyhatu’ya teslim ederek Kayı obasını büyük bir tehlikeden kurtarıyor. Geyhatu ve Nikola’nın planından habersiz Osman Bey Kulucahisar Kalesinin Bizans’ın eline geçtiği haberi ile derinden sarsılıyor. Kulucahisar’ı ne olursa olsun almayı aklına koyan Osman Bey kimseyi dinlemeden, Kulucahisar’ı almak için yola koyuluyor. Nikola ve Flatyos’la yüzleşmeye giden Osman Bey abisiyle karşı karşıya geliyor. Geyhatu oğlunun onu öldürme planını öğrenip Osman Bey’den tüm gerçekleri öğrenen Geyhatu Kayıların adaletli olduğunu karar verip Osman Bey’le iş birliği yapar. Aygül ve Selcan Hatun’un dönüşü ile obadaki tüm dengeler değişir. Kimsenin sözünü dinlemeden Kulucahisar’a gitmesi üzerine Savcı Bey, Osman Bey’in tutuklanma emrini verir. Savcı Bey ve Osman Bey’in kavgalarına abileri girer ve onları durdurur. Tam bu sırada Ertuğrul Bey’in çok kötü hastalandığının haberi gelir.

 

 

 

>>> KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE<<<

 

 

 

Kuruluş Osman 34. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

Kuruluş Osman 34. Bölüm Neler Olacak ?

 

Osman Bey ve Savcı Bey’in kavgası sırasında babaların ölüm döşeğinde olduğunu öğrenen tüm oba ve Osman Bey ve Savcı Bey babalarının yanına koşarlar. Ertuğrul Gazi ölüyor mu ?  Osman Bey Kulucahisar’ı geri alabilecek mi? Targun Hatun’un gelişi obada dengeleri nasıl değiştirecek?

 

 

Kuruluş Osman

 

 

Kuruluş Osman 34. Bölüm 18 Kasım Akşamı saat 20.00’de Atv Ekranlarında.

 

 


18.11.2020