Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48. Bölüm İzle


 

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48. Bölüm İzle

 

 

 

showSüreç film imzalı, yönetmenliğini ve senaryosunu, Ersoy Güler’in üstlendiği dizi ilk bölümü ile 14 Eylül 2019 tarihinde yayınlandı.  Başrollerinde, İsmail Demirci, Aslıhan Güner, Avanoğlu, Zeynep Kankonde rol almaktadır. Her Cumartesi Show Tv ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, kimi zaman komedi, kimi zaman hüzünlü sahneleri ile seyircinin vazgeçilmezleri arasında yerini aldı. Çocukluk dönemlerinden itibaren birbirine aşık olan iki kişinin kavuşmasını ele alıyor.  Kuzey Yıldızı Son Bölümde Neler Oldu? Kuzey Yıldızı 48. Bölüm Fragmanı Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48. Bölüm izle tüm detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

>>> KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

Kuzey Yıldızı Son Bölüm Neler Oldu?

 

 

 

Tüm olaylardan uzak mutlu günlere adım atmak isteyen çift yeni bir başlangıç yaparak tüm sorunlardan uzak olmayı kafaya koymuşlardır. Güzel bir güne uyanan Yıldız kocasına elleri ile mükellef bir sofra hazırlar ve mutlu bir kahvaltı yaparlar. Öte yandan evde bir hayvan isteyen kızlar Kuzey ve Yıldız’dan habersiz eve Hamster alırlar. Olaylardan habersiz olan anne baba eve geldiklerinde büyük bir şok yaşarlar. Yıldız’ın büyük fare korkusu nedeniyle Hamster’i kabul etmeyeceğini dile getiren kızlar babalarını ikna ederler. Biranda Yıldız’ın gelişi ile fareyi nereye saklayacaklarını bilemeyen Kuzey ve kızlar Yıldız’a yakalanır.  Öte yandan restoranda işlerin kötü gitmesinden dolayı yeni bir fikirle tekrar umudu yeşeren Yıldız hazırlıklar yaparak Engin Ar’ı restoranda davet ederler. Yemek boyu hiçbir şeyi beğenmeyen gurme Yıldız’ın gazabından kurtulamaz ve kafasına şişeyi yer.  Tüm umutları tükenen Yıldız ve Kuzey’i bekleyen büyük bir sürpriz vardır.

 

 

 

 

 

Kuzey Yıldızı 48. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

 

Kuzey Yıldızı 48. Bölümde Neler Olacak?

 

 

 

Gurme’nin tavırlarına dayanamayan Yıldız Engin Ar’ın şişe ile kafasını yarar. Yaptığı bu davranış sonucunda Yıldız’ı şikayet etmeye karar veren Engin Ar’ı kararından vazgeçirebilecekler mi? Ellerinden kaçırdıkları Engin Ar tüm aileyi şikayet eder. Kuzey ve Yıldız bu durumdan kurtulabilecek mi? Kızlar kayboldukları yayladan donmadan kurtulabilecekler mi?

 

 

 

 

kuzey-yildizi

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 48. Bölümü 23 Ocak Cumartesi akşamı saat 20:00’de Show Tv ekranlarında!


23.01.2021