Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Mi Yapıyor?


 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Mi Yapıyor?

 

Show Tv ekranlarının sevilen dizisinden her an hayranlarını üzecek haber gelebilir. 2. sezonu ile izleyicilerle buluşmaya devam eden Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi için twitter da hayranları tarafından yüksek sayıda tweet atıldı. Dizi ile ilgili final olacak söylentilerinin ardından sosyal medya aracılığıyla tepkiler geldi. İlk bölümü 14 Eylül 2019 tarihinde yayınlanan ve çok sevilen dizi deneyimli ve sevilen oyunculardan kurulu kadrosuyla sıcak bir komedi dizisi olarak ekranların farklı yapımlarından biri. Dizinin hayranları söylentilerin çıkmasının ardından oyunculara ve hatta set çalışanlarına kadar dizinin akıbetini sormaya devam ediyorlar. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final yapacak mı? Detaylar haberimizde.

 

 

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Mi?

 

 

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Yapacak Mı?

 

Kuzey Yıldız İlk Aşk dizisi 2. Sezonunda reytinglerde iyi giderken, dizi hakkında ortaya atılan söylentiler dizinin hayranlarını üzmeye yetti. Söylentilere göre Kuzey Yıldızı İlk Aşk 60. bölümü ile final yapacak. Söylentilerin böyle olmasına karşın dizi hayranları twitter da dizinin oyuncularını ve set çalışanlarını soru yağmuruna tuttu. KuzeyYıldızıFinalYapmasın hastagi ile seyirciler taleplerini iletti. Dizinin oyuncularından olan Yüksel Tamer Demirci ise bir hayranın “Final Oluyor Mu” sorusuna “Duyduğunuz her şeye inanmayın.” diyerek yanıt verdi. Öte yandan Fatih isimli set çalışanına sorulan soru sonrası set çalışanı dizinin final yapacağını söylüyor. Anlaşılan dizinin final yapıp yapmayacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. 

 

 

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Mi Yapıyor?

 

 

 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Final Mi?

 

Dizinin finali ile ilgili ortaya çıkan söylentilerden bir diğeri ise, Show Tv’nin sahibinin değişmesinden ötürü kanalda yayınlanan tüm dizilerin bu yüzden final yapacak olması. Bilindiği üzere Show Tv’de ekrana gelen Arıza, Ramo, Alev Alev ve Çukur dizilerinin final tarihleri belli olmuştu. Şuan da kanal da yalnızca geçtiğimiz günlerde ilk bölümü yayınlanan Kırmızı Kamyon dizisi kalacak. Show Tv’nin yeni sezona yeni projelerle gireceği öğrenilirken, kanalın aldığı bu kararların dizi severleri epey üzdüğü tahmin ediliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi final mi ile ilgili tüm gelişmeleri önümüzdeki günlerde duyuracağız.


02.04.2021