Maraşlı 1. Bölüm izle


 

 

Maraşlı 1. Bölüm izle

 

 

 

atvTims B yapımın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur'un yazdığı , yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün yer aldığı, Maraşlı dizisinin başrolünde oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat verecek. Oyuncu Kadrosunda ise, Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar yer alıyor. Fragmanlarında büyük ses getiren heyecanla beklenen dizi 1. Bölümü ile bu akşam Atv ekranlarında olacak. Maraşlı Dizisinin Konusu Ne? Maraşlı 1. Bölümde Neler Olacak? Maraşlı 1. Bölüm Fragmanı ve Maraşlı 1. Bölüm İzle Dizi ile ilgili tüm detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

<<< MARAŞLI SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

Maraşlı Dizisinin Konusu

 

 

 

Özel Kuvvetler’den ayrılan ve eski bir asker olan Maraşlı, açtığı dükkan ile hayatının geçimini sağlamaktadır. Cesur, korkusuz ve adaletli olan Maraşlı hayatının dönüm noktası olan kötü bir anı yaşar. Ve kızı Zeliş vurulur. Tek gayesi hasta olan kızının hayatını kurtarmak olan Maraşlı, çocuğuna yaşatılan bu acıyı da asla unutmayacaktır. Bir gün sahaf dükkanı da Mahur adında prensesler kadar güzel bir kız girer ve Mahur istemese de o gün bir olaya karışmak zorunda kalır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve O gün ile beraber ikisinin kaderi artık bir olacaktır.

 

 

 

Maraşlı 1. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

Maraşlı 1. Bölümde Neler Yaşanacak?

 

 

 

Sahaf dükkanına giren Mahur “Kaybolan Yıllarım” kitabını bulmak için Celal’den yardım istemiştir. Celal’in onu yanlış anlaması üzerine tanışan çiftler bir daha ayrılmamak üzere bir hikayede buluşucaklar. Mahur ve Celal’in başına neler gelecek? Babasının isteği üzerine Mahur’un yakın koruması olan Celal hayatının en güzel gününde kızını kaybederek Cehennem gibi bir gün yaşayacaktır. Kızının ölümüne sebep olan kişilerden intikamını nasıl alacak? Mahur ve Celal aşklarının arkasında durabilecek mi?

 

 

 

 

Marasli

 

Maraşlı 1. Bölüm 11 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00’de Atv Ekranlarında!

 


11.01.2021