Maraşlı İzleyenlerine Kötü Sürpriz! Yayından Kaldırılıyor Mu?


 

 

 

Maraşlı İzleyenlerine Kötü Sürpriz! Yayından Kaldırılıyor Mu?

 

 

 

Tims B yapımın üstlendiği, senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur'un yazdığı , yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün'ün yer aldığı, Maraşlı dizisinin başrolünde oyuncu Burak Deniz ‘Maraşlı’, Alina Boz ise ‘Mahur’ karakterine hayat verdiği Maraşlı dizisinin oyuncu Kadrosunda ise, Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar yer alıyor. Başarılı yayın hayatına devam eden ve kısa sürede iyi bir izleyici kitlesine ulaşan Maraşlı dizisi yayın akışından kaldırıldı! Maraşlı İzleyenlerine Kötü Sürpriz! Yayından Kaldırılıyor Mu? Haberin detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

marasli

 

 

 

Maraşlı dizisi yayın akışından kaldırıldı! Maraşlı İzleyenlerine Kötü Sürpriz! Yayından Kaldırılıyor Mu?

 

 

 

Atv’nin kısa süre önce ekranlarda yayınlanmaya başlayan Maraşlı, büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Pazartesi akşamları yayınlanan dizi, ekrandaki reyting pastasından da büyük bir dilim almaya başladı. Karşısındaki rakip dizilerden özellikle Sefirin Kızı’nın reytinglerinden de aldığı görülüyor. Başarılı yayın akışına devam eden Maraşlı yayın akışından kaldırıldı. Yarın 13. bölümünün yayınlanması heyecanla bekleyen dizi severlerine kötü sürpriz açıklandı. Alina Boz ve Burak Deniz’in başrolünde oynadıkları dizinin son bölümünde sürpriz gelişmeler olmuş ve yeni bölüm merakla bekleniyordu. Ancak gelen haber, dizinin takipçilerini çok üzecek!

 

 

 

burak-deniz

 

 

 

Zira Maraşlı dizisinin yeni bölümünün ekranlarda olmayacağı, onun yerine özel bir kolaj bölümün geleceği duyuruldu. Atv’nin sevilen dizisinin neden yeni bölümünün yayınlanmadığı da kimi izleyicilerin merak konusu oldu. Aşağıda alınan kararla ilgili olarak Alina Boz bu haberi doğruladı.

 

 

 

marasli

 

 

 

Bu durumun nedeni ise Burak Deniz’in koronavirüse yakalanmış olması. Oyuncudan ya da yapım firmasından bir açıklama yapılmasa da Deniz’in virüsü kaptığı tüm hafta boyunca medyaya yansıdı. Şuan için Alina Boz’un da testinin pozitif çıkıp çıkmadığı bilinmiyor ama oyuncu daha önce Aşk 101 dizi setinde koronavirüse yakalanarak iyileşmişti.

 

Dizinin bir sonraki hafta yeni bölümün yayınlanıp yayınlanmayacağı da maalesef henüz netlik kazanan bir konu değil. İlerleyen günlerde gelişmeleri sizinle paylaşacağız.

 

 


04.04.2021