Masum Canlı İzle!


Masum Canlı İzle!

 

kanal 7 canlı izle2019-2020 yayın sezonu ile birlikte günlük dizi ihtiyacını dolduran bir şekilde yayınlanmaya devam eden Masum, Kanal 7 ekranlarında ilgi ile takip edilen dizilerden birini oluşturuyor. Keyifli bir yapıya sahip olan dizide Hint televizyon dünyasının ünlü isimleri nitelikli bir oyunculuk sergilerken, özellikle ülkemizde de bir zamanların modası olan pembe dizi tarzı artık Hint dizileri ile yerini doldurmaya Kanal 7 ekranlarında Masum dizisi ile devam ediyor.

 

Masum Konusu Ne?

 

Birbirleriyle tamamen zıt karaktere sahip olan iki kuzenin hikayesinin anlatıldığı dizi, entrikalı ve heyecanlı bir senaryoya sahip olarak uzun süredir yayınlanmaya devam ediyor. Seyircilerde masumiyet, saflık, sevgi ve gerçek aşk hissiyatını oluşturmayı amaçlayan dizi, Gopi ve Rashi isimli iki kuzen arasında geçen öykü ile şekilleniyor. Gopi ailesini kaybettikten sonra dayısı tarafından evlatlık alınırken, dayısı kendisini öz çocuklarından ayırmamaktadır. Gopi sevecen, iyilik dolu bir kalbe sahip olan bir genç olsa da okuma-yazma bilmeyen ve kendi hayatında engelleri aşacağını düşünen bir çocuktur.

 

Gopi her ne kadar sevgi dolu bir insan olsa da kuzeni Rashi ve annesi Urmila ise çok açgözlü ve sevgisiz insanlardır. Hikayenin çıkış noktası Kokila Modi isimli bir kadının oğlu Aham için eşsiz bir gelin aramasıdır. Bu noktada Kokila gelin olarak Gopi’yi seçer. Aham ise Gopi’yi tanımadan ve okuma-yazma bilmediğini dahi öğrenmeden evlenmeyi kabul eder. Aslında Masum dizisi hikayesi Rashi için de bambaşka sürprizler ortaya çıkaracaktır.

 

masum

 

Masum Kadrosunda Kimler Var?

 

Ülkemizde giderek artan bir tanınırlığa sahip olan Hint oyuncular ile birlikte dizinin kadrosunda da yine Hint televizyon dünyasının tanınmış isimleri bulunuyor. Dizinin başrollerinde Giaa Manek ve Rucha Hasabnis gibi 2 yetenekli genç oyuncu bulunuyor. Ayrıca kadroda Devoleena Bhattacharjee, Rupal Patel, Muhammed Nazım, Rucha Hasabnis, Vishal Singh isimleri yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Bhagwan Yadav ve Pawan Kumar beraber gerçekleştirirken, senarist olarak ise Masum dizisi kadrosunda Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin isimleri görev alıyor.

 


18.05.2020