Masumlar Apartmanı 10.Bölüm İzle Safiye’nin Geçmişten Gelen Büyük Sırrı!


 

Masumlar Apartmanı 10.Bölüm İzle Safiye’nin Geçmişten Gelen Büyük Sırrı!

 

 

trt 1 canlıGülseren Budaycıoğlu’nun “ Madalyonun içi ” kitabından uyarlanan gerçek hayat hikayelerinin anlatıldığı OGM Medya yapımın üstlendiği, yönetmenliğinde Çağrı Lostuvalı’nın yer aldığı dram türündeki dizi Masumlar Apartmanı TRT 1 ekranlarında yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi görmektedir.Bu sezonun iddaalı dizileri arasında yer alan dizi her hafta olduğu gibi bu haftada seyircilerini ekranlara kitleyecek. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola ve Merve Dizdar yer almaktadır. Masumlar Apartmanı Son Bölümde Neler Olacak? Masumlar Apartmanı 10.Bölüm Ekranlara geliyor. Masumlar Apartmanı 10. Bölüm Fragmanı ve tüm detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

>>> MASUMLAR APARTMANI 10. BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

Masumlar Apartmanı Son Bölümde Neler Oldu?     

 

 

Han’ın kız isteme töreniyle Memduh ve İnci’ye büyük şok yaratır. Durumu kabullenmeyen Memduh Han ve İncinin evliliğine iyice bilenmiş durumdadır. Ege evlendiklerini açıklamak yerine, oyun oynayan Han ve İnciye karşı tepkilidir. Han’ın bu hareketlerinin İnci’nin evinde gergin ortam yaratmasından İnci rahatsız olur ve araları yine bozulur. Diğer yandan Han ve ablasına sinirlenen Ege sinirini Neriman’dan çıkarır ve istemeden de olsa ona büyük zarar verir. Ege’nin hamlesiyle abisinin evlendiğini öğrenen Neriman büyük hayal kırıklığına uğrar. Han İnci’ye gerçekleri anlatmak için büyük bir adım atar ve çöp evi gösterir. Han’ın bu hareketi Gülben ve Safiye’yi derinden etkiler. Gülben Esat’a olan aşkı için harekete geçer ve bir randevu ayarlamaya çalışır. Gülben’i kırmak istemeyen Esat istemese de Gülben için büyük hayal kırıklığına sebep olabilecek bir adım atar. Okul parasını Han’ın ödediğini öğrenen Ege onun parasıyla okumamaya kararlıdır. Yaptığı planla okulda kendini çok zor bir durumda bırakır. Gülben’in Esat için kurduğu hayalleri Safiye bozar. İki kardeşi karşı karşıya getiren bu olayda ilk defa kılıçlar çekilir. Han ve Gülben Safiye’yi sevmeyi bilmemekle suçlar. Oysaki Safiye’nin herkesden sakladığı bir gerçek vardır.

 

 

 

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

Masumlar Apartmanı 10. Bölümde Neler Olacak?       

 

  

Yaptıklarında pişman olan Ege Neriman’la arasını düzeltecektir. Bu arkadaşlık iki genci birbirine nasıl yakınlaştıracak ? Han ve Gülben Safiye’yi sevmemekle suçlar. Oysaki Safiye’nin herkesden sakladığı sırrı nedir ? Han ve Safiye’nin restleşmesi sonucu, Han Safiye hariç herkesi dışarıya yemek yemeğe çıkarır acaba yalnız kalan Safiye’yi evde neler bekliyordur?

 

 

 

masumlar apartmanı

 

Apartmanı Masumlar  10. Bölüm 17 Kasım Salı saat 20.00 ‘de TRT 1 Ekranlarında.

 


17.11.2020