Masumlar Apartmanı 58. Bölüm İzle


Masumlar Apartmanı dizisinin 58. bölümünü full hd tek parça izleyebilirsiniz. TRT 1 ekranlarının en etkili yapımları arasında bulunan Masumlar Apartmanı’nın 58. bölümü hakkında tüm detayları bulabilirsiniz. Masumlar Apartmanı dizisinin 58. bölümünün konusu nedir? Masumlar Apartmanı dizisinin 59. bölümü ne zaman yayınlanacak? Oyuncu kadrosunda kimler var? İşte detaylar…

 

15 Eylül 2020 tarihinde TRT 1 kanalında yayınlanan ilk bölümüyle dikkatleri çeken Masumlar Apartmanı, televizyon ekranlarının en sevilen yapımları arasında yer alıyor. Şu sıralar ikinci sezonu ile izleyici karşısına çıkan dizinin yeni bölümü (58. Bölüm) 15 Şubat 2022 Salı akşamı yayınlandı. Dizinin yayınlanan 58. bölümü Salı akşamının reyting sonuçlarında Total izleyici grubunun listesinde dokuzuncu, AB izleyici grubunun listesinde üçüncü ve 20+ABC1 grubunun listesinde ise beşinci sırada yer aldı.

 

 

Yapım sorumluluğunu Onur Güvenatam’ın üstlendiği psikoloji, dram ve aşk türlerinde gezinen dizinin yapımcılığını OGM Pictures yürütüyor. Dizinin Senaryosunu Rana Mamatlıoğlu ve Deniz Madanoğlu kaleme alırken, yönetmenliğini Çağrı Villa Lostuvalı ve Çiğdem Bozali yapıyor. Dizinin proje tasarımı yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” isimli kitabından esinlenerek hazırlanıyor.

 

Masumlar Apartmanı Dizisinin 58. Bölüm Özeti

 

Dizinin 58. bölümünde Han ve Ceylan, aralarında geçen tatsızlık sebebiyle tatili yarıda bırakıp geri dönerlerken, Han “çöplüğe” gidiyor ve hiç beklemediği biriyle karşılaşıyor. Naci’nin sıkıntısını anlamaya çalışan Safiye, taşıyabileceğinden çok daha ağır bir sırrı öğreniyor.

 

Kayınvalidesine destek olmaya çalışan Gülben, evde yeni birinin varlığı sebebiyle takıntılarıyla baş etmekte güçlük yaşıyor. Bu konuyu doktor ile konuştuğunda, kendisini zorlayacak bir görev alıyor.

 

 

Masumlar Apartmanı dizisinin 150 dakika uzunluğundaki, oldukça duygusal anlara sahne olan 58. bölümü izlemek için linke tıklamanız yeterli. İyi seyirler…

 

>>>>>>> MASUMLAR APARTMANI 58. BÖLÜM TEK PART İZLE <<<<<<<

 

Masumlar Apartmanı Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Dizinin oyuncu kadrosunda yer alan başlıca isimler arasında Birkan Sokullu, Atilla Şendil, Ezgi Mola, Aslıhan Gürbüz, Merve Dizdar, Hikmet Coşkun, Melisa Şenolsun, Uğur Uzunel, Gizem Katmer, Emir Özdenyer bulunuyor.

 

>>>>> MASUMLAR APARTMANI CANLI İZLE <<<<<

 

Kaçırmak istemeyenler için Masumlar Apartmanı dizisinin 59. bölümü 22 Şubat 2022 Salı akşamı saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

 

 


16.02.2022