Masumlar Apartmanı Dizisinde Bomba Gelişme!


Trt 1 ekranlarının en iddialı yapımlarından biri olan Masumlar Apartmanı Dizisinde Bomba Gelişme! detaylar yazımızda.

 

 

 

Masumlar Apartmanı Dizisinde Bomba Gelişme!

 

 

 

Gülseren Budaycıoğlu’nun “ Madalyonun içi ” kitabından uyarlanarak ekranlara taşınan OGM Medya yapım imzalı , yönetmenliğinde Çağrı Lostuvalı’nın yer aldığı dram türündeki dizi Masumlar Apartmanı TRT 1 ekranlarında yayınlandığı andan itibaren büyük bir ses getirdi.  1.sezonu ile iddialı bir giriş yapan dizi her hafta izleyenlerini derinden etkilemeyi ve ekranlara kilitlemeyi başardı. Başrollerinde Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar rol almaktadır. Salı günlerinin vazgeçilmez dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı Dizisinden Bomba Gelişme! Duyunca Çok Şaşıracaksınız!  tüm detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

masumlarapartmani

 

 

 

Masumlar Apartmanı Dizisinden Bomba Gelişme! Duyunca Çok Şaşıracaksınız!

 

 

 

TRT1 ekranlarında yayınlandığı günden itibaren gündeme damgasını vurmayı başaran dizilerin başında Masumlar Apartmanı yer almakta… Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah’ın başrollerinde rol aldığı dizinin ilk sezonu başarılı bir projeye imza atıldı. Türkiye’de büyük kitleleri ekranlara kilitlemeyi başaran, milyonlarca kişinin Salı akşamları vazgeçilmezi olan psikolojik gerilim türündeki dizinin yurt dışında da ilgi görmesi büyük mutluluk yarattı. Masumlar Apartmanı dizisi etkileyici hikayesi ve başarılı oyunculuk performansları ile Türkiye’nin yurt dışındaki yayıncılara sunduğu değerli bir proje oldu.

 

 

 

masumlarapatmani

 

 

 

Son yıllarda Türk dizilerine büyük ilgi ile takip eden İspanya’da Masumlar Apartmanı isimli dizinin Inocentes ismiyle yayınlanacağı belli oldu. Daha önce Sen Anlat Karadeniz, Sen Çal Kapımı, Kadın, Çatı Katı Aşk gibi diziler İspanya televizyonlarında yayın akışına dahil edilmişti. Özellikle de Kadın dizisi büyük bir başarının da sahibi olmuş ve çok iyi reytingler almayı başarmıştı.

 

 

 

masumlarapartmani

 

 

 

Masumlar Apartmanı dizisinin de İspanya’da çok beğenileceğine yönelik ön değerlendirmeler yer almakta. Antena 3 isimli tv kanalında Kadın dizisinin final yapmasından sonra yine bir Türk dizisi olan Masumlar Apartmanı, İspanyol izleyicisinin beğenisine sunulacak. Elde edilecek izlenme oranları hem yakından takip edilecek hem de dizinin başka ülkelere satışına da önemli bir belirleyici olacak.

 

 


16.07.2021