Menajerimi Ara 13. Bölüm İzle! Dicle Kovuldu!


 

 

Menajerimi Ara 13. Bölüm İzle! Dicle Kovuldu!

 

 

 

star canlıStar Tv’nin sevilen dizisi Menajerimi Ara 13. Bölümüyle bugün ekranlara geliyor. Ay Yapım imzalı dizi, oyuncuların ve menajerlerin iç dünyasını konu alıyor. Dizinin bu kadar sevilmesinin bir nedeni ise her bölümde farklı ünlü konuk oyuncuların yer alıyor olması. Dizinin Başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ayşenil Şamlıoğlu, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş gibi ünlü oyuncular yer alıyor. Yönetmenliğini Ali Bilgin’in yaptığı dizinin, senaristliğini ise, Yelda Eroğlu yapmakta. Peki Menajerimi Ara Son Bölüm de neler oldu? Menajerimi Ara 13. Bölüm Fragmanı Menajerimi Ara 13. Bölüm İzle Yeni bölümle ilgili merak edilenler detaylarıyla haberimizde. Dizinin yeni bölümü bu akşam Star Tv’de!

 

 

 

>>> MENAJERİMİ ARA 13. BÖLÜM TEK PARÇA FULL iZLE >>>

 

 

 

Menajerimi Ara Son Bölümde Neler Oldu?

 

 

Geçmişten gelen sürpiz bir misafirle ajanstaki bazı dengeler değişir. Serkan Tahtacı’nın eski iş arkadaşlarına ziyareti ajansta büyük etki yaratır. Ego ajans menajerleri Pınar Deniz’i kazanmak için aralarında kıyasıya bir rekabete girerler. Ancak menajerlerin bu savaşı, onları büyük bir çıkmaza sürükleyecektir. Dicle’nin doğum günü için hem Emir hem Barış büyük bir hazırlık içine girer. Dicle onları beklerken karşısında babasını görmesiyle büyük şok yaşar. Babasının ona küçüklüğünden kalma emzik getirmesiyle aralarındaki buzlar yavaş yavaş erimeye başlar. Barış, Beren’den ayrılıp, Dicle için büyük bir adım atmaya karar verir. Bu durum Beren’in gözünden kaçmaz ve onu Dicle için başka bir hamle yapmak için harekete geçirir. Herşeyi kafasında netleştiren Barış, Dicle ve Emir’in arasında yaşananları gözüyle görmesiyle olaylar daha da karmaşık hale gelir. Hiç beklenmedik bir şekilde Pınar Deniz’in menajeri Serkan olur.

 

 

 

Menajerimi Ara 13. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

Menajerimi Ara 13. Bölümde Neler Olacak?

 

 

İrem Derici telefonun hacklenmesiyle, heryerde onu arayan magazincilerden kurtulmak için Dicle’yle plan yaparlar. İrem Derici magazincilere yakalanmadan kaçabilecek mi? İbrahim Tatlıses’in Ego ajans’a gelmesiyle tüm ajans ekibi sabırsızlıkla İbrahim Tatlıses’in gelişini bekler. Emir ve Barış’ın arasındaki iplerin gerilmesine neden olan Dicle, Feriz’in olayları öğrenmesiyle daha da karmaşık hale gelir ve Dicle Ego ajans’tan kovulur. Peki şimdi ne olacak?

 

 

menajerimi ara

 

 

Menajerimi Ara 13. Bölümüyle 22 Kasım Akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında!

 

 


22.11.2020