Menajerimi Ara Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi!


 

 

 

Menajerimi Ara Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi!

 

 

 

Star Tv’de yayınlanan Ay Yapımın üstlendiği Menajerimi Ara alışılmışın dışında hikayesi ve her hafta ünlü konuk oyuncuların yer aldığı bölümleriyle başarılı yayın hayatına devam ediyor. Oyuncu Kadrosunda, Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun rol aldığı dizi, televizyon ve sinema dünyasında yaşanan aksaklıkları eğlenceli bir dille izleyiciye aktarıyor. Star Tv’de pazar akşamları sevenleri ile buluşan dizi, her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden ünlü oyuncuları dizide misafir edecek. Menajerimi Ara Dizisine Gelen Oyuncular Çok Konuşulacak! Menajerimi Ara Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi! Diziyle ilgili son gelişmeler ve tüm detaylar için sitemizi takip edebilirsiniz.

 

 

 

menajerimi-ara

 

 

 

Menajerimi Ara Dizisine Gelen Oyuncular Çok Konuşulacak! Menajerimi Ara Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi!

 

 

 

Star TV’de ekranlara gelen Menajerimi Ara dizisine ünlü isimler konuk olmaya devam ediyor. Her hafta birkaç ismin konuk olduğu dizinin yeni sezonda da devam edeceği bilgisi bir süre önce paylaşılmıştı. Dün akşam ekrana gelen bölümü büyük ilgiyle izleyenler, sosyal medyada da pek çok yorumda bulundular. Reytingleriyle Teşkilat ve Kefaret dizilerinin çok arkasında kalsa da sosyal medyada önüne geçti. Menajerimi Ara dizisinin yaz sezonunda da yayınlanması da planlanıyor. Dizi, ilk 10’a giremiyor ama Star TV’nin Menajerimi Ara’dan vazgeçmeye pek niyetli değil. Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Deniz Can Aktaş gibi isimlerin yer aldığı Ay Yapım’ın üstlendiği Menajerimi Ara dizisi, kadrosu, oyunculuklar ve hikayesi ile de beğeni ile takip edilmeye devam ediyor.

 

 

 

 

menajerimi-ara

 

 

 

Kefaret ve Teşkilat dizileriyle rakip olan Menajerimi Ara, her hafta yeni konuk oyuncularla diziye olan ilgiyi de arttıracağını düşünüyor. Uğraş Güneş ve Sema Ergenekon’un senaryosunu yazdığı dizinin 9 Mayıs Pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümüne konuk olacak isimleri Gazeteci Birsen Altuntaş yazdı. Buna göre Menajerimi Ara’ya Onur Büyüktopçu ve Ruhi Sarı konuk olacak.

 

 

 

 

ruhi-sari


03.05.2021