Menajerimi Ara Dizisine Usta Oyuncu Geliyor!


 

 

 

Menajerimi Ara Dizisine Usta Oyuncu Geliyor!

 

 

 

Star Tv’de yayınlanan Ay Yapımın üstlendiği Menajerimi Ara alışılmışın dışında hikayesi ve her hafta ünlü konuk oyuncuların yer aldığı bölümleriyle başarılı yayın hayatına devam ediyor. Oyuncu Kadrosunda, Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun rol aldığı dizi, televizyon ve sinema dünyasında yaşanan aksaklıkları eğlenceli bir dille izleyiciye aktarıyor. Star Tv’de pazar akşamları sevenleri ile buluşan dizi, her hafta olduğu gibi bu hafta da birbirinden ünlü oyuncuları dizide misafir edecek. Menajerimi Ara Dizisine Usta Oyuncu Geliyor! Menajerimi Ara Dizisine Gelen Usta Oyuncu Çok Konuşulacak! Diziyle ilgili son gelişmeler ve tüm detaylar için sitemizi takip edebilirsiniz.

 

 

 

menajerimi-ara

 

 

 

Menajerimi Ara Dizisine Gelen Usta Oyuncu Çok Konuşulacak!

 

 

 

Pazar günlerinin Ay Yapım imzalı sevilen dizisi ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölümünden ilk tanıtım dün akşam seyirci ile buluşturdu. Dizinin yeni bölümünde Ayla (İpek Türktan Kaynak), Dicle’yi (Ahsen Eroğlu) şikayet etmek için ajansa gelip Feris’le (Canan Ergüder) konuşma yapacak. Ceyda (Özge Borak) ise Dicle’ye Barış’la (Deniz Can Aktaş) ilgili kritik bir soru yöneltecek . Heyecanın doruklarda olduğu bu hafta Menajerimi Ara dizisine, sürpriz bir isim katılacak. Sanat hayatına birçok başarılı film ve diziyi sığdırmış olan usta sanatçı Selda Alkor bu hafta yayınlanacak Menajerimi Ara dizisine konuk oluyor.

 

 

 

selda-alkor

 

 

 

‘Menajerimi Ara’nın 32. bölümünden ilk tanıtım yer alan oyuncu hayranlarını çok mutlu etti. Yer aldığı sayısız film ve Türkiye televizyonlarına damga vurmuş dizileriyle efsaneleşen usta sanatçı Selda Alkor, bu hafta ‘Menajerimi Ara’nın ağırladığı yıldız isimlerden biri olacak. Selda Alkor, dizide yıllardır ona eşlik eden ve ailesinden biri gibi sevdiği dublajcısını kaybetme korkusuyla karşı karşıya kalacak. Bakalım yeni bölümde Menajerimi Ara dizisinde neler olacak?

 


01.04.2021