Menajerimi Ara Dizisinin Oyuncularının Hüzün Dolu Veda Paylaşımı!


 

 

 

Menajerimi Ara Dizisinin Oyuncularının Hüzün Dolu Veda Paylaşımı

 

 

 

Star Tv’de sevenlerinin karşısına çıkan Ay Yapım imzalı Menajerimi Ara dizisi eğlenceli hikayesi ve her hafta ünlü konuk oyuncuların yer aldığı bölümleriyle başarılı bir yayın hayatı geçirdi. Oyuncu Kadrosunda, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun yer aldığı dizi, televizyon ve sinema dünyasında yaşanan olayları eğlenceli bir şekilde izleyicilerine aktardı. Star Tv’de pazar akşamları sevenleri ile buluşan dizi çok iyi reyting sonuçları alamasa da düşük bütçesi ve eğlenceli hikayesi nedeni ile uzun süre ekranlarda devam etmişti. Uzun süren çabalar sonucunda izlenmeler değişmeyince yapım ekibi final kararı aldı. Menajerimi Ara Dizisinin Oyuncularının Hüzün Dolu Veda Paylaşımı! Diziyle ilgili son gelişmeler ve tüm detaylar için sitemizi takip edebilirsiniz.

 

 

 

menajerimiara

 

 

 

Menajerimi Ara Dizisinin Oyuncularının Hüzünlü Veda Paylaşımı!

 

 

 

Ay Yapım’ın sevilen dizilerinden biri olan ‘Menajerimi Ara’, bu akşam final bölümü yaparak ekran ömrünü tamamladı. Ünlü yıldızların ve menajerlerin bilinmeyen dünyasını gözler önüne seren ve büyük ses getiren dizinin oyuncuları ve ekibi, çekimleri tamamlamalarının ardından büyük bir kutlamayla ekibe veda etmek için toplandılar.Farklı hikayesi, güçlü oyuncu kadrosu ve her bölüm diziye dahil olan sürpriz konuk oyuncuları ile ekranlara yeni bir akım getirerek ‘Menajerimi Ara’nın hikayesi bu akşam Star TV’de ekran ömrünü tamamlayacak. Geçtiğimiz cuma günü biten çekimlerin ardından dizinin oyuncuları ve ekibi, pasta keserek veda buluşması yaptı

 

 

 

menajerimiara

 

 

 

Bu anları canlı yayınla sevenleriyle de paylaşan dizi ekibinin hem eğlenceli hem de duygusal anları dizi takipçilerini hem üzdü hem çok mutlu etti. 45 bölüm boyunca ünlü oyuncuların ve menajerlerin kusursuz görünen hayatlarının gerçeklerini seyircilere aktaran dizi ekibi, haftalar süren yorgunluklarını ve streslerini veda kutlamasıyla sonlandırdı.Dizi kadrosunda, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun buluştuğu ‘Menajerimi Ara’ final bölümüyle bu akşam Star TV ekranlarında olacak.

 

 


11.07.2021