Menajerimi Ara Dizisinin Oyuncusu Canan Ergüder Son Durumunu Paylaştı!


 

 

 

Menajerimi Ara Dizisinin Oyuncusu Canan Ergüder Son Durumunu Paylaştı!

 

 

 

Star Tv’de yayınlanan Ay Yapımın üstlendiği Menajerimi Ara alışılmışın dışında hikayesi ve her hafta ünlü konuk oyuncuların yer aldığı yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun rol aldığı yapım, televizyon ve sinema dünyasında yaşanan aksaklıkları eğlenceli bir dille izleyicinin beğenisine sunuyor. Star Tv’de pazar akşamları ekranlara gelen dizide kısa bir süre önce Canan Ergüder’den üzücü bir haber gelmiş ve meme kanseri olduğunu sevenlerine bildirmiş ve tedavisi için diziden ayrılmıştı. Menajerimi Ara Dizisinin Oyuncusu Canan Ergüder Son Durumunu Paylaştı. Haberler Sevenlerini Çok Mutlu Edecek! Diziyle ilgili son gelişmeler ve tüm detaylar için sitemizi takip edebilirsiniz.

 

 

 

menajeimi-ara

 

 

 

Menajerimi Ara Dizisinin Oyuncusu Canan Ergüder Son Durumunu Paylaştı. Haberler Sevenlerini Çok Mutlu Edecek!

 

 

 

Star TV’nin Menajerimi Ara dizisinde Feris karakterine hayat veren ve meme kanserine yakalandığını öğrenince diziye veda eden Canan Ergüder, hayranları, sevenleri, merak eden herkes için son durumu ile ilgili sosyal medya hesabından bilgi verdi.Ünlü oyuncu, ameliyat olduktan sonra diziye pandemi koşullarında devam etmesinin sağlığı açısından uygun olmadığını söyleyerek ayrıldı. Fakat Canan Ergüder, dizinin yapımcı firması Ay Yapım’ın da desteğiyle hikayesine son verilmedi ve diziye bir süre ara verilmiş gibi bırakıldı.Ergüder, sağlığı ve koşullar el verdiği sürece dizide yer almaya devam edeceğini belirtti. Menajerimi Ara dizisi biliyorsunuz ki yaz boyunca devam edecek hatta yeni sezonda da yayınlanacak.

 

 

 

cann-erguder

 

 

 

Canan Ergüder, instagram sayfasından son durumu ile ilgili bilgileri vererek sevenlerini mutlu etti. Oyuncu, Ergüder,”Soranınız çok. Küçük bir update vereyim dedim. 3. kemo biter. Daha var ama ben iyiyim. Yeni saçsız halime ve saçlarıma alıştım. Her şey yolunda. Daha da başka tiplerimle ileride karşılaşırsınız diye düşünüyorum. Herkese sevgiler” notuyla duygularını dile getirdi.

 

 

 

cnn-erguder

 

 

 

Canan Ergüder’in bu postunun altına oyuncu dostlarından ve sevenlerinden yorum yağmuru oldu. Pek çok ünlü isim bu yorumlarda var. Bazılarını yukarıda görebilirsiniz… Biz de Canan Ergüder’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve acil şifalar diliyoruz.

 


06.05.2021