Misafir Dizisi Erken Final Yapıyor


FOX TV’nin yeni dizi Misafir için erken final kararı alındığı açıklandı. Henüz 3 bölüm yayınlanmasına rağmen dizinin final yapıyor olması pek çok izleyiciyi şaşırttı. Dizi severler Misafir dizisinin neden final yaptığını merak ediyor. Misafir dizisinin son bölümü ne zaman yayınlanacak? Misafir dizisinin konusu ne? Misafir dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Hepsi ve daha fazlasını siz değerli canlitvizle.com okurları için derledik.

 

FOX TV’nin bu yıl erken final yapan dizilerine bir yeni daha eklendi. Geçtiğimiz günlerde büyük umutlarla yayın hayatına başlayan Elbet Bir Gün isimli dizinin fişinin çekildiği açıklanmıştı. 6. bölümü ile yayın hayatına veda edecek dizinin yankıları sürerken, aynı karar Misafir için de alındı. FOX TV daha önce Yalancılar ve Mumları, Uzak Şehrin Masalı ve Son Yaz dizileri için de aynı kararı almıştı.

 

Henüz 11 Kasım 2021 tarihinde yayın hayatına başlayan Misafir dizisi düşük reytinglerinin kurbanı oldu. Total, AB ve 20+ABC1 gruplarının hiç birinde ilk 10’a girmeyi başaramayan Misafir’in ekran ömrü kısa sürdü. Perşembe akşamları diğer kanallarda oldukça etki yapımlar yer alsa da FOX TV’nin Misafir dizisinden beklentileri büyüktü.

 

Japonya yapımı başarılı dizi Oasis’in uyarlaması olan Misafir 9 Kasım Perşembe akşamı final yapacak. Henüz 5. bölümü ile ekranlara veda edecek olan Misafir’in yerine hangi yapım geçecek merak ediliyor. FOX TV’nin Mahkûm isimli dizinin tanıtımını yapmaya başlaması Misafir’in yerine geçebileceği ihtimalini güçlendiriyor.

 

 

Misafir Oyuncu Kadrosu

 

Dram ve aile türlerindeki dizinin başrol oyuncuları arasında Hazal Kaya, Buğra Gülsoy, Ozan Dolunay gibi ünlü isimler görev alıyor. Halil Ergün, Bülent Şakrak, Nezaket Erden, Selen Öztürk, Salih Demir Ural, Berk Yaygın, Beren Gençalp ve Zeyno Asya Orçin de dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında.

 

Misafir Konusu

 

Senaryosunu Özge Aras Yiğit’in yazdığı Misafir dizisi Gece ve Erdem Çelebi isimli iki karakterin tesadüfi karşılaşmalarıyla başlayan umut dolu hikâyesine odaklanıyor. Geçmişinden kaçmak isteyen Gece, hafızasını kaybettiği yalanını sürdürürken kendisine acıyan Erdem Çelebi’nin hayatına giriyor. Eşini kaybetmiş üç çocuklu bir polis memuru olan Erdem ve travmatik bir çocukluk geçirmiş Gece hayata yeniden başlamaya çalışırlarken, geçmiş ve sırlar peşlerini bırakmıyor.

 

 

>>>>> MİSAFİR CANLI İZLE <<<<<<

 

Misafir dizisinin 4. bölümü 2 Kasım ve 5. bölümü 9 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00’de FOX TV ekranlarında yayınlanacak.

 


30.11.2021