Mucize Doktor 39. Bölüm İzle! Ali’nin Nazlı’ya Büyük Vedası!


 

 

Mucize Doktor 39. Bölüm İzle! Ali’nin Nazlı’ya Büyük Vedası!

 

 

 

fox tv canlıFox Tv’nin sevilen dizisi Mucize Doktor yeni bölümüyle ekranlara geliyor! Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Yusuf Pirhasan, senaristliğini ise Pınar Bulut ve Onur Koralp yapıyor. Başrollerinde Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Reha Özcan, Seda Bakan, Murat Aygen, Hazal Türesan’ın yer aldığı dizi geçen sezon olduğu gibi bu sezonda beğeniyle izleniyor. Köyde doğan otizmli bir Ali’nin doktorluk mücadelesini anlatan dizi Kore yapımı “Good Doctor” isimli diziden uyarlanmıştır. Perşembe akşamlarında reyting birinciliğini kimseye kaptırmaya Mucize Doktor’da izleyicileri bu hafta ne bekliyor? Mucize Doktor Son Bölümde neler oldu? Mucize Doktor 39. Bölüm Fragmanı Mucize Doktor 39. Bölüm İzle hakkında tüm merak edilenler haberimizde.

 

 

 

>>> MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

Mucize Doktor Son Bölümde Neler Oldu?

 

 

Babasını hayatından çıkaran Nazlı, aradığı teselliyi Ali’de bulamayınca ikili şimdiye kadar yaşadıkları en büyük ilişki sorunuyla karşı karşıya kalırlar. Ali, Nazlı’yla işleri yoluna koymak için, her şeyi yapmaya hazırdır. Ancak bu durum onu eğer verdiği her şey ve herkesden uzaklaştırır. Kendi içinde çıkmaza giren Ali, her şeyi göze alarak Nazlı’ya çektiği tüm acıları anlatır. Gerçekleri söylediği için ünlü futbolcunun yakınları tarafından tepki görür Ama gerçeklerden vazgeçmeyen Ali, futbolcunun ailesi ve teknik direktörleri tarafından istenmeyen doktor haline gelir. Öte yandan bebekleri Leyla’ya alışmaya çalışan Beliz zorlu bir süreç içine girer. Bu durumu atlatabilmek için antidepresanlara başvurur ve Ferman’la başka bir gerginliğin yaşanmasına neden olur.

 

 

 

Mucize Doktor 39. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

Mucize Doktor 39. Bölümde Neler Olacak?

 

 

Ali ve Nazlı’nın ilişkisi çıkmaza girer. Bir ilişkiye hazır olmadığını anlayan Ali ve Nazlı’nın ilişkisi bitiyor mu? Leyla ve hastanede yaşanan tatsız olaylardan bunalıma giren Beliz ve Ferman ayrılmaya karar verir. Ferman bu durumu çözebilecek mi? Cerrahi şefliğine kendi yerine Ferda’nın geçtiğini öğrenen Ferman şimdi nasıl bir yol izleyecek ?

 

 

mucize doktor

 

 

Mucize Doktor 39. Bölüm 26 Kasım Perşembe günü saat 20.00’de FOX TV’de.

 


 


26.11.2020