Müge Ve Gülşen'le 2. Sayfa Canlı İzle!


Müge Ve Gülşen'le 2. Sayfa Canlı İzle!

 

kanal d canlı izleHafta içi her sabah canlı yayın konsepti ile ekranlara gelen Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa, Kanal D ekranlarının günlük programları arasında en beğenilen yapımlar dahilinde bulunuyor. Her bölüm farklı konu ve konuklar ile keyifli bir konsepti bulunan programda Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 

Müge Ve Gülşen'le 2. Sayfa Konsepti Ne?

 

Türkiye'nin iki deneyimli kadın gazetecisi Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt tarafından neşeli ve samimi bir sunum ile ekranlara gelen program, 2019-2020 sezonunda Kanal D ekranlarına taşındı. Farklı kanallarda da yayınlandıktan sonra bu kanala geçiş yapan program konseptinde her hafta konuklar alınarak, keyifli bir sohbet gerçekleştiriliyor. Genellikle iki veya üç farklı konuk ile yapılan bu sohbetler birçok önemli konu üzerinde ilgi çekici bilgiler ve açıklamalar ortaya çıkarıyor.

 

Program konseptinde Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programı sosyal medya fenomenleri, ünlü şarkıcılar, sunucular veya genç yetenekleri ekranlara taşıyor. Magazin haberleri, gündemi belirleyen sosyal olaylar, hayat ile ilgili tüm gelişmeler programda işleniyor. Farklı konularda yorum ve değerlendirmeler yapılırken, program içerisinde egzersizler önerileri ve video telefon görüşmeleri gibi birçok kısım bulunuyor.

 

müge ve gülşen'le 2. sayfa

 

Müge Dağıstanlı Erdoğan Ve Gülşen Yüksel Salt Kimdir?

 

Yüksek beğeni toplayan program ile birlikte özellikle Müge Dağıstanlı Erdoğan kimdir sorusu da merak edilen noktalar arasında bulunuyor. Müge Dağıstanlı Erdoğan, 5 Kasım 1968 İstanbul doğumlu olmakla birlikte Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya bölümü mezunudur. Aynı isimli programı 2015 yılından beri yürüten ünlü gazeteci, ayrıca köşe yazarlığı ve televizyon yöneticiliği gibi görevlerde de yer almıştır.

 

Ayrıca yine uzun yıllardır programın sunucularından biri olarak devam eden Gülşen Yüksel Salt kimdir sorusu konusunda da 4 Haziran 1977 İstanbul doğumlu olduğu belirtilir. Sunucu kariyeri boyunca vatan gazetesi magazin müdürlüğü ve gazete yazarlığı gibi farklı görevlerde yer almıştır.


31.05.2020