Neler Oluyor Hayatta Canlı İzle!


Neler Oluyor Hayatta Canlı İzle!

 

kanal d canlı izleGündemde yer alan birçok farklı konunun ekranlara taşınmasını sağlayan Neler Oluyor Hayatta, Kanal D ekranlarının 2019/2020 sezonu ile yayına başlayan programlar arasında bulunuyor. İlk etapta Hakan Ural ve Seda Akgül ikilisi ile başlayan program, bugün Seda Akgül yerine Nur Tuğba Namlı ile yayına devam ederken, Kanal D ekranlarında beğenilen çizgisi ile takip ediliyor.

 

Neler Oluyor Hayatta Konsepti Nedir?

 

2019 Ekim ayı döneminde Hakan Ural ve Seda Akgül tarafından hazırlanarak sunulmaya başlanan program, son dönemde yapılan değişiklik ile birlikte Hakan Ural ve Nur Tuğba Namlı tarafından sunuluyor. Gündelik olarak yayınlanan programda özellikle Hakan Ural tarafından yapılan yorumlar ekranda fark yaratırken, başarılı sunucu Nur Tuğba Namlı tarafından da farklı konular üzerinde durulmaya devam ediliyor.

 

Başladığı günden itibaren “Hayata dair her şeyi konuşma” mottosu sağlayan Neler Oluyor Hayatta programı sabah erken saatlerde başlayarak ilgiyle takip edilen bir içerik sağlıyor. Programın içeriğinde farklı firmalar tarafından yapılan kampanyalar, sosyal medyada gündeme gelen konular, sanatçılar ile ilgili güncel konular ve sosyal hayat konusundaki ayrıntılar hakkında birçok telefon bağlantısı, haber paylaşımı ve sunum gerçekleştiriliyor.

 

neler oluyor hayatta

 

Hakan Ural Ve Nur Tuğba Namlı Kimdir?

 

Programı sunucuları arasında yer alan Hakan Ural kimdir konusunda aslında birçok kişinin ünlü ismi çok uzun yıllardır tanıdığından bahsedilebilir. Babası ünlü eski şarkıcı Selçuk Ural olan Hakan Ural, 10 Mayıs 1967 İstanbul doğumludur. Zor bir çocukluk geçirdikten sonra 16 yaşında mankenliğe başlaması ile birlikte ardından Yeşilçam'da birçok farklı rolde yer almıştır. 19 yaşında iken Sibel Can ile evliliği sayesinde daha fazla tanınmış ve bu süreçte onlarca farklı film ve televizyon dizisinde rol almıştır. Aynı zamanda da gayrimenkul danışmanlığı ve turizm yöneticiliği gibi birçok iş ile ilgilenmiştir.

 

Programın diğer sunucusu Nur Tuğba Namlı kimdir sorusu konusunda ise 15 Haziran 1983 Mersin doğumlu olan sunucunun birçok yapımda yer aldığı söylenebilir. Günümüze kadar Survivor Panorama, Gel Konuşalım gibi programlarda da sunuculuk gerçekleştirirken, aslında Var Mısın? Yok Musun? yarışmasında keşfedilmiştir. Gülgün Feyman’dan aldığı sunuculuk dersleri sonrasında haber bülteni sunuculuğu ve magazin programı sunuculuğu da yapmıştır.


31.05.2020