Pazar Sürprizi Canlı İzle!


Pazar Sürprizi Canlı İzle!

 

show tv canlı izleTürk halkının magazin tutkusunu destekleyen ve magazin haberlerini en güncel hali ile ekranlara taşıyan Pazar Sürprizi, Show TV ekranlarında çok uzun bir süredir ilgi ile takip ediliyor. Ünlüler dünyası ve magazin dünyasından bomba gibi haberleri ekranlara taşıyan program, Show TV ekranlarında her Pazar sabah saatleri ile birlikte seyircisi ile buluşuyor.

 

Pazar Sürprizi Konsepti Nedir?

 

Dinamik ve eğlenceli bir yapıya sahip olan ve magazin haberciliğinin güçlü temsilcilerinden biri olan Pazar Sürprizi programı, Buse İskenderoğlu sunumu ile birlikte ekranlara geliyor. Program konseptinde hafta boyunca yaşanan birçok magazin gelişmesi, ünlüler dünyasında yaşanan ilginç olaylar, yeni evlilikler ve güzellik haberleri gibi birçok nokta üzerinde duruluyor.

 

Buse İskenderoğlu ilgi çekici bir sunum ile birlikte canlı yayında ekranlara gelirken, özellikle televizyon dizileri, sinema projeleri, hafta boyunca yaşanan aşk olayları, evlilikler ve ünlüler dünyasında görülen farklı olaylar üzerinde duruyor. Show TV magazin muhabirleri tarafından yakalanan en ilginç görüntüler ve noktalar ekranlara taşınırken, her konu ve haber farklı bir bomba etkisi yaratmaya devam ediyor.

 

pazar sürprizi

 

Buse İskenderoğlu Kimdir?

 

Çok uzun bir dönemden bu yana Show TV ekranlarında yayınlanan Pazar Sürprizi programında sunuculuk gerçekleştiren Buse İskenderoğlu kimdir sorusu birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Buse İskenderoğlu, 1997 yılı Yalova doğumlu olmakla birlikte 23 yaşındaki ünlü güzel, 2016 yılında Miss Turkey birincisi olmuştur.

 

Çok küçük yaşlarda yaşadığı deprem afeti sonrasında Yalova'dan Bursa'ya taşınan ve ardından Eskişehir'de yaşamaya devam eden İskenderoğlu, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler-Reklamcılık mezunudur. Miss Turkey birincisi seçilmesi sonrasında modellik de yapan İskenderoğlu, Dünya Güzellik Yarışmasında Türkiye'yi temsil etmiştir. Buse İskenderoğlu, 2018 yılından bu yana Show TV'de Pazar sürprizi sunuculuğunu gerçekleştirmektedir.

 


31.05.2020