Polonya Arjantin Canlı İzle 2022 Dünya Kupası


Polonya Arjantin maçı canlı izle bağlantısını bulabilirsiniz. Polonya Arjantin maçını nasıl canlı izlerim? 2022 Dünya Kupası maçları ne zaman oynanıyor?

 

FIFA 2022 Dünya Kupası C Grubu maçlarında Polonya ile Arjantin karşı karşıya geliyor. Bu akşam 22.00’de oynanacak C Grubu maçları TRT 1 HD ekranlarında naklen yayınlanıyor. İçeriğimizde Polonya Arjantin maçı canlı izle bağlantısını bulabilirsiniz. Polonya Arjantin maçını nasıl canlı izlerim? 2022 Dünya Kupası maçları ne zaman oynanıyor? İşte detaylar…

 

Bu yıl Katar’da gerçekleşen 22. Dünya Kupası maçları 20 Kasım’dan bu yana soluksuz devam ediyor. 30 Kasım Çarşamba günü saat 22.00’de şampiyonanın güçlü ekiplerinden Polonya ile Arjantin takımları mücadele edecek. C grubunda yer alan Polonya ve Arjantin millileri için hedef mutlak galibiyet.

 

arjantin 2022 dünya kupası

 

30 Kasım’da Futbol Coşkusunu Yakalayın

 

30 Kasım 2022 tarihinde C ve D Grubu maçları gerçekleşiyor. C Grubu maçları Polonya ile Arjantin ve Suudi Arabistan ile Meksika arasında oynanacak. D Grubu üçüncü maçlarında ise Avustralya-Danimarka ve Tunus-Fransa karşı karşıya gelecek. Suudi Arabistan ile Meksika takımlarının mücadelesi de 22.00’de başlayacak.

 

arjantin polonya

 

Arjantin İstatistiklerde Önde

 

Arjantin, Polonya karşısında %68 olasılıkla mücadelenin kazanan tarafı olarak görülüyor. Maçın berabere bitme olasılığı %21 olarak hesaplanırken, Polonya’nın kazanma ihtimali ise yalnızca %11. C Grubunda Arjantin ve Polonya’nın yanı sıra Meksika ve Suudi Arabistan takımları da yer alıyor. Grupta Polonya lider, Arjantin ikinci, Suudi Arabistan üçüncü ve Meksika son sırada yer alıyor.

 

arjantin polonya canlı izle

 

Arjantin İçin Kritik Mücadele

 

C Grubu ilk maçlarında Arjantin, Suudi Arabistan karşısında 2-1’lik skorla mağlup oldu. Meksika ile karşılaşmasından ise 2-0’lık skorla galip ayrıldı. C Grubu son maçında 4 puanla lider Polonya ile karşı karşıya gelecek. Arjantin ve Suudi Arabistan’ın ise üçer puanı bulunuyor. Suudi Arabistan’ın Meksika’yı mağlup etmesi durumunda Arjantin’in yükselme şansı azalacak.

 

Arjantin - Polonya Maçı Nasıl İzlerim?

 

2022 FIFA Dünya Kupası Arjantin Polonya müsabakası TRT 1 HD canlı izle seçeneğiyle yayınlanıyor. İsterseniz Arjantin Polonya maçını canlı izlemek için online tv izle web sitemizi kullanabilirsiniz. 2022 Dünya Kupası tüm maçlarını canlı izle özelliğimizi kullanarak takip edebilirsiniz.

 

Stadyum 974’de oynanacak Polonya Arjantin maçını naklen seyretmek için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayın…

 

trt 1 hd canlı izle

   

 

      TRT 1 HD Canlı İzle

   

    Polonya Arjantin Maçı Canlı İzle

 

 

 

 

 

 

 

FIFA 2022 Dünya Kupası heyecanını sevdiklerinizle paylaşmak için kanal sayfamızı kaydetmeyi unutmayın…

 

 

 

 


30.11.2022