Ramo 21. Bölüm İzle! Ramo Kaman Gizemini Çözüyor!


 

Ramo 21. Bölüm İzle! Ramo Kaman Gizemini Çözüyor!

 

Show Tv Canlı İzleShow Tv’nin reytinglerde iyi sonuçlar alan dizisi Ramo 21. Bölümüyle ekranlara geliyor. Haksızlığa karşı baş kaldıran ve sevgiyi her şeyin önünde tutan Ramo’nun heyecan veren hikayesi devam ediyor. BKM filmin yapımcılığı üstlendiği dizinin yönetmenliğini M. Çağatay Tosun, senaristliğini ise Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu, Birol Tezcan üçlüsü yapıyor. Ramo karakterine sevilen oyuncu Murat Yıldırım’ın hayat verdiği dizinin diğer başrol oyuncuları arasında Esra Bilgiç, Olgun Şimşek, İlker Aksum, Yiğit Özşener ve İdil Fırat bulunuyor. İzleyiciler Ramo Son Bölümde neler oldu? Ramo 21. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Ramo 21. Bölümde Neler Olacak? sorularını merak ediyor. Dizinin yeni bölümü ile ilgili merak edilen her şey haberimizde.

 

 

 

 

Ramo Canlı İzle

 

 

 

Ramo Son Bölümde Neler Oldu?

 

Kaman’ın gizemi her geçen gün daha da büyümektedir. Cihangir’in bir daha hiç cezaevinden çıkamayacağını düşünen Ramo, elini kolunu sallaya sallaya çıktığını duyunca ne yapacağını şaşırır. Cihangir o kadar kinlenir ki tüm alemlere Ramo’yu ya da ailesini canlı getirene 1 milyon vereceğini teklif eder ve bütün adamlarına adete bir katliam yapmaları için İstanbul sokaklarına salar. Ramo’nun ailesi ağır zayiat vererek güç bela Cihangir’in adamlarının elinden kurtulur. Hamdi’yi aramak için yollara düşen Sibel bir tuzağa düştüğünü anlar ve Ramo’ya haber verir. Ramo aldığı telefon üzerine Sibel’i bulunduğu yerden kurtarır. Sibel’i köşeye sıkıştıran Ramo, neden sürekli ona yardım ettiğini sorarak Sibel’e aşkını itiraf ettirir. Dostlarının yardımıyla ailesini güvenli bir yere alan Ramo’nun tek amacı Cihangir’i ele geçirmektir. Cihangir’de üstlerinden Ramo’yu yok etme emri almıştır. Ölümle burun buruna gelen Ramo’nun tek destekçisi ise Sibel’dir.

 

 

 

Ramo 21. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

>>> RAMO SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

Ramo 21. Bölümde Neler Olacak?

 

Ramo’nun uzun zamandır peşinde olduğu Sarraf’ı sonunda buluyor. Peki Sarraf Kim? Ramo Kaman Gizemini Çözüyor mu? Hasan tüm ailesini kaybetmenin suçlusu olarak Ramo’yu söylüyor. Peki şimdi neler olacak? Ramo ve Cihangir savaşının kazananı kim olacak?

 

 

 

 

Ramo Canlı İzle

 

 

 

Ramo 21. Bölüm 13 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv’de.         

 

 


20.11.2020