Refika İle Test Mutfağı Canlı İzle!


Refika İle Test Mutfağı Canlı İzle!

 

show tv canlı izleTürkiye'nin uzun yıllardır tanıdığı Refika Birgül, uzun yıllardır keyifli programlar ile ekranlara gelmeye devam ederken, Refika İle Test Mutfağı, Show TV ekranlarının beğenilen yayınlarından birini oluşturuyor. Refika Birgül her bölümde farklı yemek tarifleri ile sizlere keyifli bir sunum gerçekleştirirken, ayrıca siz de ne kadar başarılı bir aşçı olduğunuzu test etme imkanını bu program sayesinde Show TV ekranlarında elde edebilirsiniz.

 

Refika İle Test Mutfağı Konsepti Nedir?

 

Temel olarak birçok yemek programında görebileceğiniz şekilde beğenilen ve her zaman takip edilen bir konsepti bulunan programda aslında daha önce pek sık görmediğiniz farklı yemek tariflerinin nasıl yapılacağını kademe kademe öğrenme fırsatı elde ediyorsunuz. Refika Birgül, Türkiye'nin sayılı açılarından biri olarak hem yazarlık hem de TV programcılığı yaparken, daha önce gerçekleştirdiği program konseptinden biraz daha farklı bir konsept ile ekranlara geliyor.

 

refika ile test mutfağı

 

Refika Birgül Show TV'de yayınlanan programı ile birlikte sizlere aslında çok pratik bir şekilde kendinizi deneyerek hazırlayabileceğiniz yemekler sağlıyor. Program konseptinde evinizde hemen elinizin altında bulunan malzemeleri kullanarak hazırlayabileceğiniz tariflerin sunulması bulunuyor. Yani Refika İle Test Mutfağı programı sayesinde iftar sofralarınızda önemli bir lezzet elde edebilir, akşam yemeği için çok güzel ve pratik tarifler ile sofranıza renk katabilirsiniz.

 

Refika Birgül Kimdir?

 

2020 Ramazan ayı ile birlikte yeni bir program konsepti sayesinde sunucu tekrar ekran karşısına geçerken, Refika Birgül kimdir sorusu da merak ediliyor. Birgül 1980 İstanbul doğumlu olmakla birlikte günümüzde Refika'nın Mutfağı’nın kurucusu, gazete yazarı, yemek kitabı yazarı ve TV programcısı olarak tanınıyor. Annesi bir Kıbrıslı ve babası Nevşehirli olan Refika Birgül, farklı illerde tamamlamış olduğu eğitim hayatı sonrasında psikoloji ve Reklamcılık üzerine deneyim sahibi oldu. Sonrasında ise ailesinden gelen ilgi ile birlikte yemek ve mutfak üzerine yönelen Refika Birgül’ün 2010 yılında Refika'nın Mutfağı, 2013 yılında yayınlanan Bulgurun Halleri, 2014 Narlı Tarifler, 2015 Refika'dan Hızlı Tarifler ve 2016 Fissler ile Düdüklünün Sihirleri gibi kitapları yer alıyor.


18.05.2020