Sana Söz Canlı İzle


Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sana Söz’ün yeni bölümünü canlı izleyebilirsiniz. Sana Söz dizisi ile ilgili aklınıza takılan pek çok şeyi ve daha fazlasını canlitvizle.com kanalı için hazırladığımız yazımızın devamında bulabilirsiniz. Sana Söz dizisinin oyuncuları kimler ve konusu nedir? Sana Söz dizisinin çekimleri nerede yapılıyor? Sana Söz dizisinin yeni bölümü hangi gün ve saatte yayınlanıyor? İşte ayrıntılar…

 

2 Kasım 2021 tarihinden bu yana Star TV ekranlarında yayınlanan Sana Söz isimli dizinin çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde ve O3 Medya platolarında gerçekleştiriliyor.  Sana Söz, dram türündeki güçlü hikâyesinin yanı sıra ünlü isimlerden oluşan oyuncu kadrosu ile de öne çıkıyor.

 

Sana Söz Yapım Kadrosu

 

Sana Söz isimli dizinin yapım sorumluluğunu Kulüp, Aziz, Hakan Muhafız, Vatanım Sensiz gibi çok ses getiren projelerden hatırladığımız O3 Medya üstleniyor. Yapımcı olarak Saner Ayar’ın görev aldığı dizinin senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın yazıyorlar.

 

Yönetmenlik görevini Hayat Öpücüğü ve Kiralık Aşk gibi yapımlarla tanınan Şenol Sönmez gerçekleştirirken, dizinin besteleri ise Tuna Hizmetli imzası taşıyor.

 

 

Sana Söz Oyuncu Kadrosu

 

Sana Söz dizisinin başrollerinde yer alan Erkan Petekkaya “Ömer Duran” isimli karakteri canlandırırken, Nehir Erdoğan ise “Elif Karaca” rolü ile karşımıza çıkıyor. Ayçin İnci (Aysel Duran) ve Serkan Altunorak (Erdem Karaca) da dizinin önemli karakterlerini canlandırıyor.

 

Emin Olcay, Ali Önsöz, Hivda Zizan Alp, Yaşar Aydınoğlu, Aslıhan Kapanşahin, Ferhat Baynal, Selin Genç, Selda Güldükoğlu ve Atakan Hoşgören gibi isimler de dizinin oyuncu kadrosunda görev alıyor.

 

 

Sana Söz Konusu

 

Sana Söz, çok sevilen ve ünlü bir program sunucusu olan Elif Karaca’nın hikâyesi ile başlıyor.  Sunuculuğunu yaptığı programda çeşitli cinayetleri araştırırken, mesleği avukat olan kocası Erdem ile bağlantılı bir olay keşfediyor. Bu olaydan hayatı alt üst olan Elif, kocasının daha pek çok sırrının olduğunu anlıyor. Ömer Duran ile aynı cinayet vakasını çözmek için uğraşırlarken duygusal olarak yakınlaştıklarını fark ediyorlar.

 

>>>>>> SANA SÖZ CANLI İZLE <<<<<<

 

Sana Söz dizisi kaçırmak istemeyenler için Salı akşamları saat 20.00’de Star TV ekranlarında seyirci karşısına çıkıyor.

 

 


07.12.2021