Savaşçı Dizisi İçin Geri Sayım Başladı!


 

 

 

Savaşçı Dizisi İçin Geri Sayım Başladı!

 

 

 

FOX TV’nin başarılı dizisi Savaşçı’nın başlaması tabiri caizse bir yılan hikayesine dönmüştü. Koronavirüs salgınıyla birlikte çekimlere ara verilen Savaşçı, bir süre yayınlanan birkaç stok bölümle ekranlara gelmiş. Fakat yeni bölümlerin bir türlü başlamaması dizinin sevenlerini bir hayli üzmüştü sezona geç giren ve çeşitli sebeplerle bir türlü başlayamayan diziden umudu kesen dizi takipçileri için sonunda müjde geldi. Sürekli ne zaman başlayacağı hakkında spekülasyon yaratılan diziden beklenen cevap geldi. İşte detaylar! Savaşçı Dizisi İçin Geri Sayım Başladı! Savaşçı Dizisi için Gün Belirlendi! Savaşçı hangi dizinin yerine geliyor? Savaşçı Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alacak? Tüm detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

savasci

 

 

 

Savaşçı Dizisi İçin Geri Sayım Başladı! Savaşçı dizisi İçin Gün Belirlendi!

 

 

 

Yayınlandığı 4 sezon boyunca beğeniyle takip edilen ve yeni sezonu heyecanla beklenen “Savaşçı”, yeni bölümüyle 10 Nisan Cumartesi saat 20.00’de FOX’ta izleyicileri ile buluşacak.Ocak ayında çekimlere Eskişehir’de başlanan 5. sezon, yayın günü olmaması nedeniyle bir hayli geciken Savaşçı dizisi Fox TV’nin Sen Çal Kapımı dizisine sezon finali yaptırma kararı ile izleyicisi ile buluşma fırsatı yakaladı.

 

Dizinin yeniden başlayacak olması milyonlarca bekleyeni çok mutlu etti. İlk 4 sezonda diziye büyük ilgi gösteren hayranlar, sürpriz karar sonrasında sevinçlerini sosyal medya hesaplarından yorumlar yağdırarak belli etti. “Bu günleri de gördük çok şükür” diye paylaşım yapan dizi severler, Savaşçı’nın yenilenen kadrosuyla birlikte yine çok etkileyici bir yapım olacağını da dile getirdi.  Dizi Cumartesi rekabetinde Gönül Dağı ve Kardeşlerim ile bir yarış içine girecek.

 

 

 

savasci

 

 

 

Dünyanın en zor şartlarında görev yapan, akla gelebilecek tüm güçlüklere katlanan adanmış kahramanların, “Bordo Berelilerin” hikayesinin anlatılacağı dizinin oyuncu kadrosunda ise yapılan değişikler sonucunda önemli isimler dahil edildi. Dizide; Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş, Ersin Olgaç, Serhat Nalbantoğlu, Elit Andaç Çam, Şahverdi Ali Eren, Esma Soysal, Yiğit Anıl Dinkçi, Feyza Sevil Güngör, Güneş Zavrak ve Cem Kurtoğlu, Ediz Hun, Alp Öyken ile Zerrin Sümer gibi birbirinden başarılı isimler yer alacak.


08.04.2021