Sen Çal Kapımı Canlı İzle!


Sen Çal Kapımı Canlı İzle!

 

fox tv canlı izleFOX TV’de yayınlanan romantik komedi türündeki Sen Çal Kapımı dizisi, zengin bir holding sahibiyle çiçekçi bir genç kızın aşk hikayesini konu alıyor. MF Yapım tarafından hazırlanan dizinin kadrosunda oldukça ünlü isimler yer almakta. Hakkında merak edilen birçok şeyin olduğu dizi hakkında internette “Sen Çal Kapımı konusu ne?”, “Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosunda kimler var?” şeklinde aramalar sık sık yapılıyor. Yazımızda Sen Çal Kapımı dizisi hakkında merak edilenleri cevapladık.

 

Sen Çal Kapımı Konusu Ne?

 

Sen Çal Kapımı, birçok Türk yapımı diziden aşina olduğumuz “zengin oğlan fakir kız” konusuna sahip bir romantik komedi dizisi. Zengin bir holding varisi olan Serkan Bolat ve üniversite öğrencisiyken geçinebilmek için çiçekçilik yapan genç bir kızın başlangıçta imkansız görünen aşkını ekranlara taşıyacak Sen Çal Kapımı dizisi. Dizinin arkasındaki MF Yapım, aynı zamanda son zamanların en başarılı bulunan dizilerinden biri de olan Mucize Doktor’un da yapımcılığını üstleniyor. Bu sebeple Sen Çal Kapımı dizisi için beklentiler oldukça yüksek. Henüz yayınlanmaya başlanmamış olan dizinin 2020 yaz sezonunda ekranlara gelmesi bekleniyor. Ayrıca dizinin oyuncu kadrosu da son derece heyecan uyandıracak nitelikte.

 

sen çal kapımı

 

Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

 

Merakla beklenen Sen Çal Kapımı dizisi başrollerinde Serkan Bolat karakteriyle Kerem Bürsin ve Eda karakteriyle Hande Erçel yer alıyor. Erçel’in karakteri üniversite öğrencisi bir çiçekçi genç kızken, Kerem Bürsin tarafından hayat verilen Serkan Bolat ise zengin bir holding sahibinin varisi. Dizide Neslihan Yeldan, Aydan karakterini; Bige Önal, Selin karakterini; Anıl İlter, Engin karakterini; Melisa Döngel, Ceren karakterini ve Elçin Afacan da Melek karakterini canlandırıyor. Evrim Doğan ve Çağrı Çıtanak da Sen Çal Kapımı dizisi kadrosundaki dikkat çeken diğer isimler.

 

MF Yapım tarafından hazırlanan Sen Çal Kapımı dizisi senaryosunu ise Erkenci Kuş dizisinin de yazarlığını yapmış olan Ayşe Üner Kutlu hazırlıyor.


18.05.2020