Sen Çal Kapımı Dizisinde Şok Ayrılık!


 

 

 

Sen Çal Kapımı Dizisinde Şok Ayrılık!

 

 

 

MF Yapım imzalı ilk bölümü 8 Temmuz 2020 tarihinde ekranlara gelen Sen Çal Kapımı yaz dizi olarak başlasa da güçlü oyunculuk ve başarılı senaryosu ile sevilen diziler arasında yer almayı başardı. Yönetmenliğini, Altan Dönmez’in yaptığı, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı dizi Fox Tv ekranlarında her çarşamba seyircisi ile buluşmaya devam ediyor. Oyuncu Kadrosunda, Hande Erçel, Kerem Bursin, Elçin Kafacan, Melisa Döngel,Anıl İter, Evrim Doğan, Neslihan Yeldan, Bilge Onal gibi birçok ünü oyuncu rol almaktadır. Günlerdir bir spekülasyon içinde isminde sıkça söz ettiren Sen Çal Kapımı Dizisinde Şok Ayrılık! Hangi İzim Diziye Veda Edecek? Sen Çal Kapımı hakkında tüm gelişmeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

sen-cal-kapimi

 

 

 

Sen Çal Kapımı Dizisinde Şok Ayrılık! Hangi İzim Diziye Veda Edecek?

 

 

 

Fox TV’de bu akşam 38. Bölümü ile ekranlara gelecek olan beğeni ile takip edilen Sen Çal Kapımı, bir ayrılık haberi ile gündeme geldi. Dizinin sevilmeyen ismi Selin’in hikayeden çıkacağı dün akşam saatlerinde ortaya çıktı. Üstelik bu durumu açıklayan kişi de kendisi oldu. Daha önce de diziden ayrılan Selin karakteri, sürpriz bir şekilde diziye geri gelmişti ancak Bu defa tamamen diziye veda ettiği ortaya çıktı.Dizi izleyenleri tarafından pek sevilmeyen Selin karakteri, Serkan ve Eda’nın bir araya gelmemesi için sürekli bir engel çıkarıyor.

 

 

 

bige-onal

 

 

 

38.bölüm fragmanında hamile olan Selin “Deniz bu bebeğin babası sen olabilirsin ama ikimizin de mutluluğu buna bağlı. Senin Eda ve benim de Serkan ile olmamızın tek yolu bu. Aklını kullanırsan tabii” cümlesini Eda duyuyor ve tüm gerçek ortaya çıkacak. Böylece diziden ayrılacağı izleyenler tarafından anlaşıldı. Yapılan yorumlar doğrultusunda soru yönelten basına cevap veren Bige Önal bu durumu doğruladı.

 

Oyuncu, bir kafeden çıkarken görüntülendi ve Selin rolüne veda ettiğini de sorulan bir soru üzerine açıkladı. “Şimdi yeni bir şeyler okuyorum ama ara vermem herhalde, çalışmak iyi gelecek diye düşünüyorum. Zaten haberiniz olur” diyerek yakında yeni bir proje yer alacağını sevenlerine duyurdu.

 


03.04.2021