Sen Çal Kapımı Dizisinin Finali İle İlgili Büyük İddia!


 

 

 

Sen Çal Kapımı Dizisinin Finali İle İlgili Büyük İddia!

 

 

 

MF Yapım imzalı ilk bölümü 8 Temmuz 2020 tarihinde yayın hayatına start veren Sen Çal Kapımı yaz dizi olarak başlasa da güçlü oyunculuk ve göz dolduran senaryosu ile sevilen diziler arasında yerini aldı. Yönetmenliği Altan Dönmez’in üstlendiği, senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun yazdığı dizi Fox Tv ekranlarına kısa bir ara verse de ekranlara büyük bir değişiklik yaparak tekrar dönüş yaptı. Oyuncu Kadrosunda, Hande Erçel, Kerem Bursin, Elçin Kafacan,,Anıl İter, Evrim Doğan, Neslihan Yeldan gibi birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı Sen Çal Kapımı Dizisinin Finali İle İlgili Büyük İddia! dizi hakkında tüm gelişmeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

sencalkapimi

 

 

 

Sen Çal Kapımı Dizisinin Finali İle İlgili Büyük İddia!

 

 

 

Fox TV ekranında seyircisinin karşısına çıkan Sen Çal Kapımı dizisi geçtiğimiz gün 1. yılını tamamlamanın gururunu paylaştı. Çarşamba akşamları sevenleri ile buluşan dizi, zaman zaman eğlenceli, bazen romantik ve bazen de gerilimli anları ile izleyicisini ekranlara kilitlemeyi başarıyor.Hande Erçel ile Kerem Bürsin ikilisinin başrolünü paylaştığı dizinin yeni bölümleri de her Çarşamba günü izleyicilerine duygu dolu anlar yaşatıyor. Her yeni bölümü merakla beklenen dizinin final kararını Hande Erçel daha ikinci sezon başlarken sevenleri ile paylaştı. Eda karakteriyle izlediğimiz güzel oyuncu, 50. bölümde final yapacağına yönelik bilgileri basına duyurdu.

 

 

 

sencalkapimi

 

 

 

Hande Erçel, “Bir değişiklik olmazsa 50. bölümde final yapacağız” diyerek belirsizliğe de değindi. Sosyal medyada dönen iddialara göre Sen Çal Kapımı dizisi 2 bölüm daha uzatılma kararı aldı. Dizinin 50. bölümde değil, 52.bölümde final yapacağına yönelik bilgiler sosyal medya ortamında dizinin hayranlarını da çok mutlu etti.

 

 

 

sencalkapimi

 

 

 

MF Yapım tarafından henüz bu bilgi doğrulanmasa da kulislere yansıyan bilgiler dizinin planlandığı gibi 50. bölümde değil, 52. bölümde final yapacağını doğrular nitelikte. Dizi şimdiye kadar 44 bölüm olarak ekranda yer aldı. İlerleyen günlerde neler olacağı belli olacak.

 

 


11.07.2021