Seranay Sarıkaya Şahmeran Dizisi İle Netflix'te


Ekranların sevilen başarılı oyuncuları arasında yer alan Seranay Sarıkaya Şahmeran Dizisi İle Netflix'te yer alacak. Haberin detayları yazımızda.

 

 

 

Seranay Sarıkaya Şahmeran Dizisi İle Netflix'te

 

 

 

Uzun zamandır herhangi bir projede yer almayan güzel oyuncu Seranay Sarıkaya, Netflix projesiyle ekranlara dönüyor. Twitter’da Birsen Altuntaş’ın haberine göre geçtiğimiz yıl anlaşma sağlanan ve Netflix’te yayınlanacak olan Şahmeran dizisi için hazırlıklar başladı. Yapımcılığını Tims & B’nin üstlendiği Şahmeran dizisinin senaryo çalışmaları yakın zamanda bitiyor. Yönetmenliğini Umut Turagay’ın yapacağı dizinin çekimlerinin ise en geç Eylül’de başlayacağı öğrenildi. Seranay Sarıkaya daha önce “Bergen: Acıların Kadını” filmi için hazırlıklarını sürdürürken Covid-19 sebebiyle filmin çekimleri ertelenmiş ve proje şimdilik rafa kalkmıştı. Netflix’te Pera Palas, Kulüp projelerine sıcak bakan başarılı oyuncu, sonunda Şahmeran dizisinde karar kıldı. Seranay Sarıkaya Şahmeran Dizisi İle Netflix'te! Pınar Bulut’un senaristliğini yaptığı dizinin nasıl bir hikayeye sahip olacağı ise şimdiden merak ediliyor.

 

 

 

serenay-sarikaya

 

 

 

Seranay Sarıkaya Yeni Dizi

 

 

 

Ekranlardan uzun bir süredir uzak kalan Serenay Sarıkaya bomba gibi bir proje ile hayranlarını sevindireceğe benziyor. Son olarak Puhu Tv’deki “Fi” dizisiyle dijital platformlarda yer alan oyuncu, dünyaca ünlü dijital platform Netflix’in yerli dizisinde rol alacak. Seranay Sarıkaya hayranlarının oldukça sevindiği bu haber sonrası dizide başka hangi oyuncuların yer alacağı ise merak ediliyor. Magazin programlarında birçok diziden teklif aldığını belirten başarılı oyuncu sonunda Netflix’in projesine yeşil ışık yaktı. Etkileyici bir yapımla yeniden dizi oyunculuğuna dönecek olan Seranay Sarıkaya’nın hayranları ise kendisini dijital platformlardan çok televizyon dizilerinde görme taraftarı.

 

 

 

serenay-sarikaya-sahmeran

 

 

 

Şahmeran Serenay Sarıkaya

 

 

 

Serenay Sarıkaya’nın yeni projesi Şahmeran Netflix’te yayınlanacağı günü bekliyor. Şuan da sadece başrol olarak Serenay Sarıkaya’nın yer alacağı dizinin diğer rollerinde kimin yer alacağı ise merak ediliyor. Oldukça iddialı bir proje olan Şahmeran, daha önce Star Tv için gündeme gelse de anlaşma sağlanamadığı için projeye başlanmamıştı. Yapımcı şirket Tims & B’nin Serenay Sarıkaya’yı ikna etmek için yüksek bir ücret önerdiği tahmin ediliyor. Eylül ayında çekimleri başlayacak dizinin 2020 yılında Netflix’te gösterime girmesi bekleniyor. Uzun bir süredir herhangi bir dizi projesinde yer almayan Serenay Sarıkaya ise Netflix’le birlikte dünyaya açılmaya hazırlanıyor. Yer aldığı her proje çok beğenilen başarılı oyuncunun Şahmeran’da neler yapacağı ise merak konusu.

 


30.03.2021