Seyyar Dizisi İçin Geri Sayım Başladı!


 

 

 

Seyyar Dizisi İçin Geri Sayım Başladı!

 

 

 

Online dizi platformlarından biri olan ve ismini duyurmayı başaran Puhu Tv kendi uygulamasına özel dizileri ile büyük bir başarı elde etti. Birbirinden farklı geçmiş ve yeni dönem dizilerle dizi severlerin her türlü beklentisini karşılayan dijital platform kısa süre önce kendi orijinal içeriklerini de izleyicilerin beğenisine sunmaya başladı. Orijinal içeriği olan Şahsiyet dizisi ile büyük başarı elde eden platform yeni bir orijinal içerik yapmak için hazırlıklarını tamamladı. Kısa süre önce fragmanları yayınlanmaya başlayan Seyyar dizisi için geri sayım başladı. Seyyar Dizisi İçin Geri Sayım Başladı! Seyyar Dizisinde Kimler Yer Alacak? Ne Zaman Yayınlanacak? Haberin detayları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz

 

 

.

seyyar

 

 

 

Seyyar Dizisi İçin Geri Sayım Başladı! Seyyar Dizisinde Kimler Yer Alacak? Ne Zaman Yayınlanacak?

 

 

 

Puhu Tv’nin Orijinal dizisi ‘Seyyar’, heyecan verici hikayesi ve başarılı senaryosuyla 11 Haziran Cuma günü izleyicinin beğenisine sunulacak. Beyoğlu’nun arka sokaklarından bir hayat hikayesini konu alacak dizi , ilk bölümüyle 11 Haziran Cuma günü Puhu Tv ekranlarında olacak.

Yapımcılığını Limon Yapım’ın üstlendiği ‘Seyyar’ dizisinin oyuncu kadrosunda; Ozan Ağaç, Özge Özacar, Erdem Kaynarca, Nalan Olcay alp (Leman), Onur Alagöz (Rıfat), Emir Ünver (Kudret), İbrahim Şahin (Ali), Semiha Bezek (Bahar), Vurgun Adayalı (Hüseyin), Emirhan Akbaba (Hamit) gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Seyyar dizisi heyecanlı ve etkileyici hikayesi ile de dikkat çekecek. Yönetmenliğini Cem Özüduru üstlendiği dizinin senaristliğini ise Cem Özüduru ve Ozan Ağaç birlikte kaleme alacak.

 

 

 

seyyar

 

 

 

Seyyar Dizisinin 1. Bölüm Konusu ise şöyle:

 

 

Yasin Gencer her gece olduğu gibi o gece de özenle hazırladığı muhteşem lezzetli nohut pilavını satmaya çıkar. Her zamanki yerinde nohut pilavını satarken başına hiç ummadığı bir iş gelir. Yan sokaktan çıkan genç bir çocuk olan Tufan aniden karşılaştığı polis kontrolünde durdurulunca yakasını ele ermemek için üzerinde taşıdığı uyuşturucu dolu paketi Yasin’in seyyar arabasına saklayıp koşarak uzaklaşır. Bu olay Yasin’i içinden çıkamayacağı bir duruma sokar. Bu gece, her şeyin başladığı gece olacaktır.

 

 

 


09.06.2021