Survivor 2021 4. Bölüm İzle


 

 

Survivor 2021 4. Bölüm İzle

 

 

 

tv8Survivor 2021 yarışması sonunda başladı. Tv8’in heyecanla beklenen yarışma programı Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan’ın sunumu ile gönüllüler ve ünlüler takımının yarışlarını seyirciye aktarıyor. Tüm Türkiye’yi ekranlara kilitleyen yarışma programı 4. Bölümü ile ekranlara gelecek. Birçok ünlü isme yer veren yarışma heyecanı ile devam ediyor.  Survivor 2021 4. bölümünde neler yaşanacak? Survivor 2021 4. Bölüm Fragmanı, Survivor 2021 4. Bölüm İzle Survıvor Son Bölümde Neler Oldu? Yarışma ile ilgili tüm detaylar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

>>> SURVIVOR SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE <<<

 

 

 

 

Survıvor 2021 Son ölümde Neler Oldu?

 

 

 

Survıvor 2021 son bölümünde takımlar yarışa ödül oyunu ile başladı. Ünlüler ve Gönüllüler takımı tüm performanslarını sergileyerek ödül oyununu kazanmak için yarıştılar. Büyük mücadelenin gerçekleştiği oyunda Gönüllüler Takımı, Ünlüler takımını 10-5 skorla yenerek ödül oyununu kazanan takım oldu.  Ödül oyununun ödülü ise Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından belirlenen ve adada yarışmacıların işine çok yarayacak olan alet takımına oyunu kazanarak Gönüllüler takımı sahip oldu.  Ünlüler ve Gönüllüler arasında yapılan ödül oyunu sonrası ikinci oyun olan ve adada oylama ile eleme adayının belirlendiği dokunulmazlık oyunu oldu. Takımlar kıyasıya mücadele vererek takımlarına dokunulmazlık kazandırmak için yarıştılar. Haftanın 2. Dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkurda tüm yeteneklerini kullanarak birinci olmak için yarıştılar. Karşılaşan ilk mücadele de ilk eleme adayını verdikleri potaya tekrar çıkmamak ve eleme adayı vermemek için ellerinden geleni yapsalar da oyun sonucunda 10-8 skorla dokunulmazlık yarışını Ünlüler Takımına kaptırdılar.  Yapılan konsey sonunda ikinci eleme adayını belirlemek için gizli oylama yapan takımda en çok oyu alarak ikinci eleme adayı olan isim Dora oldu.

 

 

 

 

Survıvor 2021 4. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

 

 

 

Survıvor 2021 4. Bölümde Neler Olacak?

 

 

 

Bu akşam iki ayrı oyunun oynanacağı yarışta takımlar ilk olarak ödül oyunu için ardından dokunulmazlık yarışı için mücadele edecekler. Bu akşam oynanacak Ödül oyununu hangi takım kazanacak? Bu akşam belirlenecek olan 3. Eleme adayı kim olacak? Bu akşam gerçekleşecek ve adaya veda edecek isim kim olacak?

 

 

 

survivor

 

Survıvor 2021 4. Bölüm 12 Ocak Salı saat 20.00’de Tv8 ekranlarında!


12.01.2021