Teşkilat Canlı İzle


TRT 1’in sevilen dizisi Teşkilat’ı canlı izleyebilirsiniz. Teşkilat dizisi hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Teşkilat dizisinin yeni bölümü ne zaman ve saat kaçta yayınlanıyor? Teşkilat dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Teşkilat dizisi nerede çekiliyor? Teşkilat dizisinin konusu ne? İşte detaylar…

 

7 Mart 2021 tarihinde yayınlanan ilk bölümü ile dizi severlerin listesine hızlı bir giriş yapan Teşkilat, en sevilen yapımlar arasında yer alıyor. Teşkilat aynı zamanda Pazar akşamlarının reyting yarışlarında zirveyi kimseye kaptırmıyor. TRT 1’in yüz akı dizilerinden olan Teşkilat ile ilgili pek çok şeyi merak ediliyor.

 

Teşkilat Dizisinin Yapım Kadrosu

 

Aksiyon, istihbarat ve dram türlülerinde gezinen dizinin senaryosunu Ethem Özışık’ın kurucusu olduğu yazım ekibi kaleme alıyor. Sevilen dizinin yönetmen koltuğunda şimdiye kadar Burak Arlıel, Hakan Kırvavaç ve Yağız Alp Akaydın gibi isimler görev aldı.

 

Çekimleri Ankara’da gerçekleşen Teşkilat’ın yapım sorumluluğunu Muhteşem Yüzyıl, Suskunlar, Bir Bulut Olsam, Bir Zamanlar Çukurova gibi büyük işlere imza atan Tims Productions (Timur Savcı ve Burak Sağyaşar) üstleniyor.     

 

 

Teşkilat Dizisinin Oyuncu Kadrosu

 

Çağlar Ertuğrul (Serdar Kılıçarslan), Deniz Baysal Yurtcu (Zehra Balaban), Mesut Akusta (Mete Yücesoy), Ezgi Eyüboğlu (Ceren), Tuncer Salman (Hakkı Dayı), Ezgi Şenler (Pınar Gümüş), Nihat Altınkaya (Hulki Gürbüzoğlu), Serdar Yeğin (Uzay Çelenkli), Ahmet Uğur Say (Gürcan Yücesoy), Gürkan Uygun (Yıldırım Yaman), Turgut Tunçalp (Halit), Hakan Boyav (Sadık Özmertli) gibi isimler dizinin oyuncu kadrosunda görev alıyor.

 

Teşkilat Dizisinin Konusu

 

Teşkilat dizisi vatanı için kendi hayatlarında vazgeçip mücadele eden Milli İstihbarat Teşkilatı’nın yedi üyesinin hayatlarına odaklanıyor. Ankara’da gerçekleşen bir terör saldırısı sonucu olayın iç yüzünü ortaya çıkarmaya çalışan ekip, bunun yabancı bir teşkilatın oyunu olduğu sonucuna ulaşıyor. Bu yedi kişilik vatan sevdalısı ekip oyunu bozmak için elinden gelen her şeyi yapıyor.

 

 

>>>>>> TEŞKİLAT CANLI İZLE <<<<<<<

 

Teşkilat dizisi 2021 yılında 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde 3 dalda aday gösterilirken, aynı yıl 25. Altın Objektif Ödülleri’nde Yılın Aksiyon Drama Dizisi, Yılın Aksiyon Drama Dizisi Oyuncusu Kadın, Yılın Aksiyon Drama Dizisi Oyuncusu Erkek olmak üzere 3 dalda ödül aldı.

 

Kaçırmak istemeyenler için Teşkilat dizisi her Pazar saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

 


28.11.2021