Tozkoparan İskender Canlı İzle


TRT 1 ekranlarının çocuklara yönelik dizisi Tozkoparan İskender’i canlı izleyebilirsiniz. Tozkoparan İskender dizisi hakkında aklınıza takılan tüm sorulan cevaplarını ve daha fazlasını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Tozkoparan İskender dizisinin yeni bölümü ne zaman ve saat kaçta yayınlanıyor? Tozkoparan İskender dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Tozkoparan İskender dizisinin çekimleri nerede gerçekleşiyor? Tozkoparan İskender dizisinin konusu ne? İşte ayrıntılar…

 

2 Ocak 2021 tarihinde yayınlanan ilk bölümü ile oldukça sevilen Toz Kopan İskender dizisinin çekimleri İstanbul’un Beykoz ve Çekmeköy ilçelerinde gerçekleşiyor. Kısa sürede çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de ilgisini çeken dizi, ilk sezonunu başarılı bir şekilde tamamladı ve ilerisi için devam kararı alındı.

 

 

Tozkoparan İskender Yapım Kadrosu

 

Macera, tarih, fantastik, komedi ve kurgu türlerinde gezinen dizinin senaryosunu Selin Arapkirli ve Caner Güler kaleme alıyorlar. Dizinin ilk beş bölümünde yönetmen koltuğunda Hakan Şahin oturuyordu. Sonrasında 26. bölüme kadar Bora Onur yönetmen olarak görev aldı. 27. bölümden itibaren ise dizinin yönetmenlik görevini usta isim Kudret Sabancı devraldı.

 

Tozkoparan İskender dizisinin yapım sorumluluğunu Fotoroman Film Yapım (Elif Hamamcı) üstleniyor. Dizide Emrah Ömer Kara yönetici yapımcı, Cihan Gedik görüntü yönetmeni olarak çalışırken, tema müziği Gökhan Kırdar imzası taşıyor.

 

 

Tozkoparan İskender Oyuncu Kadrosu

 

Dizide Tozkoparan İskender rolünü Çağan Efe Ak canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda Tuana Naz Tiryaki, Leyla Kırşan, Yağız Kılınç, Berat Efe Parlar, Deniz Erayvaz, Alperen Efe Esmer, Hayrettin Karaoğuz, Burak Alkaş, Mehmet Emir Kadıhan, Sera Tokdemir, Yusuf Gökhan Atalay, Mona Çalış, Zeynep Doğangün gibi isimler görev alıyor.

 

Tozkoparan İskender Konusu

 

Dizi, zaman yolculuğu yaparak Salih ve Fikri ile birlikte günümüze gelen süper kahraman İskender’in hikâyesine odaklanıyor. İskender’in ezeli düşmanı Venedikli okçu Giovanni’de peşinden geliyor. İskender günümüzden kendi yaşadığı tarihsel döneme dönmezse Tozkoparanları büyük sorunlar bekliyor. İskender bu yolculukta Mavi Ay Takımı’nın desteği ile birlikte geri dönmeye çalışırken, hem kontrol edemediği süper güçleriyle hem de Giovanni ile uğraşmak zorunda kalıyor.

 

 

>>>>>> TOZKOPARAN İSKENDER CANLI İZLE <<<<<<<

 

Kaçırmak istemeyenler için Tozkoparan İskender dizisi her Pazar saat 17.30’da TRT 1 ekranlarında yayınlanıyor.

 

 

 


29.11.2021