TRT'den Ani Final Kararı!


 

 

TRT'den Ani Final Kararı!

 

Türkiye’nin devlet televizyonu TRT 1, bu sene yayın akışında yer alan dizilerle en çok konuşulan kanalların başında geliyor. Masumlar Apartmanı, Gönül Dağı, Bir Zamanlar Kıbrıs, Uyanış: Büyük Selçuklu, Teşkilat dizileriyle reytingler de son derece iyi sonuçlar alıyor. Türkiye’de en çok konuşulan dizilere imza atan kanal da bazı dizilerde final kararı alıyor. TRT 1 ekranlarında başarılı bir şekilde devam eden birçok dizi olmasına rağmen bazı dizilerde final kararı almaya başladı. Kısa süre önce Payitaht Abdulhamit dizisinin final yapacağı açıklanırken, şimdide bir başka dizinin final yapacağı açıklandı. Bakalım TRT 1’de önümüzdeki günlerde başka hangi diziler final yapacak?

 

 

 

Benim Adım Melek Final

 

 

 

Benim Adım Melek Final Yapacak

 

TRT 1 ekranlarında başrollerinde Kutsi ve Nehir Erdoğan’ın yer aldığı dizi Benim Adım Melek dizisi final yapma kararı aldı. 2. sezonu ile ekranlara gelmeye devam eden dizi, ortalama bir reyting sırasına sahip olmasına rağmen, kendi izleyici kitlesine sahip bir diziydi. Üs Yapım imzalı dizinin yönetmenliğini ise Cem Akyoldaş yapıyordu. TV100’ün haberine göre dizi 66. bölümünde ekrana veda edecek. Farklı bir hikaye ile yayın serüvenine başlayan dizinin ikinci sezonu ile ekranlara veda etmesi ise dizinin hayranlarını derinden yaraladı. Gaziantep’te çekimleri yapılan dizi için en azından 3. sezon gelebilirdi yorumları yapıldı.

 

 

 

Benim Adım Melek Final

 

 

 

Benim Adım Melek Konusu

 

Anneliğin, tüm zorluklara karşın sözünden dönmek yok aksine çocukların için hayata sımsıkı tutunmak olduğunu vurgulayan Benim Adım Melek; Melek’in, ailesi ve çocuklarıyla hayatını yeni baştan inşa etmesini konu alıyor. Nehir Erdoğan’ın Melek karakterine yaşam verdiği dizide bir annenin ayakta kalma çabası ve üç çocuğuyla verdiği yaşam mücadelesine uyarı çekiliyor. Melek, yaşadıklarından nedeniyle üç çocuğuyla baba ocağına dönerken bir yana gözü yükseklerde olan kızı Defne’nin (Rabia Soytürk) başına buyrukluğu ve isyankarlığıyla çaba edip, diğer yanlamasına oğlu Kerem’in (Ulvi Kahyaoğlu) futbol sevdası yüzünden başına gelenlerle ve agresif tavırlarıyla uğraşacak. Ufak oğlu Seyit Ali (Poyraz Ar) ise her durumda mutlu olacak bir şey bulan capcanlı karakteriyle her daim annesinin neşe kaynağı olmayı başaracak.

 


07.04.2021